Konzultant/ka v Centru zdraví

Medical

Anglické nábřeží 3, 301 00 Plzeň 3-Východní Předměstí, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
10.3.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zdraví naší generace i generací budoucích, to jsou cíle společnosti, pro kterou pracujeme. Zákazník a jeho potřeby jsou u nás na prvním místě, proto nabízíme jen ty produkty, které zákazník potřebuje, chce a které mu pomohou.

Sami používáme naše výrobky a máme v ně důvěru. Více než o práci mluvíme o poslání, ale uvědomujeme si, že peníze jsou důležité pro všechny, tedy i pro nás.

Co budete dělat?

Budete se učit o produktech naší firmy a učit se je používat.
Budete se setkávat s lidmi, naslouchat jim a doporučovat produkty, které jsou přímo pro ně.
Budete se zákazníky řešit nákup, financování a zajišťovat jim dodání zboží.
Budete se zákazníky ve stálém kontaktu, abyste věděli, zda jim produkt pomáhá a naplňuje jejich potřeby.

Co budete potřebovat?

Dovednosti, která vám pomohou navazovat vztahy a budovat důvěru u zákazníka
Chuť a touhu být dobrý v tom, co děláte

Pokud se chcete s námi podílet na hodnotách,které tvoříme, rádi se s vámi setkáme a probereme vše, co je třeba. Napište a domluvte si schůzku. Těšíme se.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobky Zepter přinášejí zdraví - úspory - spokojenost - eleganci
Ve více než 60-ti zemích světa na 5-ti kontinentech šíří více než 130 000 reprezentantů myšlenku zdraví a krásy. Zepter International vyrábí, prodává a distribuuje exkluzivní, vysoce kvalitní zboží, které je navrženo tak, aby změnilo způsob Vašeho života a zlepšilo Vaše zdraví, a tím Vám umožnilo žít delší a šťastnější život.
ID: 3586227  Datum zveřejnění: 27.2.2019