Pomocná síla v Centru zdraví

Medical

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
15 000 - 20 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete pečovat o naše stávající a nové zákazníky. Těm novým budete poskytovat bezplatnou léčbu pohybového ústrojí pomocí lékařského přístroje Bioptron (odstraňuje bolesti kloubů a zad, urychluje hojení ran, zlepšuje imunitní systém). Stávající zákazníky telefonicky zveme k nám do Centra zdraví na konzultace, které poskytují zkušení kolegové, ale i lékař. Vaším úkolem bude také administrativa (vypisování dotazníků a objednávek).
My Vám nabízíme práci, která dává smysl. Budete pomáhat lidem lépe a zdravěji žít. Můžete mít flexibilní pracovní dobu nebo pracovat naplno tři dny v týdnu a za Váš výkon budete nadstandardně ohodnoceni. Nabízíme bezkonkurenční produkty a nadšení pro věc nám pomáhá je prodávat.
Pokud je Vám více než 18 let, baví Vás povídat si s lidmi a pomáhat jim, mluvíte plynule česky nebo slovensky, rádi se s Vámi setkáme. Napište nám.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Marcela Vimrová
Regional Recruiter
Centrum zdraví Praha

Zaměstnanecké výhody, benefity

13.plat, školení zdarma, slevy na výrobky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Výrobky Zepter přinášejí zdraví - úspory - spokojenost - eleganci
Ve více než 60-ti zemích světa na 5-ti kontinentech šíří více než 130 000 reprezentantů myšlenku zdraví a krásy. Zepter International vyrábí, prodává a distribuuje exkluzivní, vysoce kvalitní zboží, které je navrženo tak, aby změnilo způsob Vašeho života a zlepšilo Vaše zdraví, a tím Vám umožnilo žít delší a šťastnější život.
ID: 3603777  Datum zveřejnění: 19.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 000 - 20 000