Executive Assistant

Medicor Tutor Italy, s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň Vaší práce bude:
- Poskytování služeb zákazníkům - Převážně telefonická a e-mailová komunikace se stávajícími klienty, rozvíjet pracovní vztahy se stávajícími klienty, spravovat požadavky zákazníků, řešení a řízení jejich stávajících potřeb
- Podpora vedoucím pracovníkům - Být kontaktem mezi vedoucími pracovníky a stávajícími klienty, správa a údržba kalendáře a agend, podpora při organizování přepravy a cestování (přeprava, lety, hotelové rezervace, atd), koordinace termínů, připománat důležité úkoly a termíny
- Administrativní podpora oddělení - Archivace smluv a dokumentů, spedice dokumentace, jednání s korespondenci, reporting
- Příležitostně cestovat za účelem setkání s aktuálními klienty a řešit jejich potřeby a případné problémy - Brno, Plzeň, a Košice (Bude zajištěno firemní vozidlo, všechny výdaje budou uhrazeny.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- dlouhodobou a stabilní práci s pracovní smlouvou
- motivující mzdu
- zázemí mezinárodní společnosti ve vícejazyčném prostředí
- příjemný pracovní kolektív tvořený jak mladými tak i zkušenými kolegy
- práci s lidmi
- příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
- výbornou dopravní dostupnost - pobočku máme u stanici metra Anděl
- nástup ihned nebo dohodou
Benefity:
- prémie
- flexibilní začátek / konec pracovní doby
- stravenky
- firemní telefón
- Zdravotní volno / Sickday
- vzdělávací kurzy, školení
- možnost práce i z domova
- firemní auto (v případě nutnosti bude firemní auto k dispozici i na soukromé účely)

Informace o náboru

Pozice: Executive Assistant
Lokalita: Praha 5 - Regus - Praha Zlatý Anděl (v blízkosti Metra Anděl) + možnost práce i z domu

V současné době hledáme Výkonného asistenta/ Výkonnou asistentku, který bude zodpovědný za poskytování odborné asistence a podpory Vedoucímu týmu na naší pobočce v Praze.

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis v češtině nebo v angličtině.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Budeme po Vás potřebovat:
- řidičský průkaz - řízení osobních automobilů
- prokázané pracovní zkušenosti na pozici výkonného asistenta
- výborné znalosti MS Office
- pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail
- umění jednat s lidmi, příjemné vystupování vůči klientům
- flexibilita
- pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (znalost italského jazyka výhodou)
- výborné komunikační dovednosti (písemné i ústní)
- vynikající organizační dovednosti
- dobrá úroveň dovedností pro řešení více úkolů a problémů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Medicor Tutor je dynamická společnost specializující se na poskytování orientace a pomoci italským studentům, kteří mají v úmyslu studovat na jedněch z nejlepších univerzitách v Evropě a získat tak přístup ke studijním oborům Medicína a Stomatologie, nebo k odborným kurzům, které se v Itálii staly obtížně dosažitelným cílem.

Medicor Tutor prostřednictvím dohod s nejlepšími univerzitami v Evropě nabízí možnost italským studentům přístoupit ke studiu a k odborným kurzům na jimi zvolené univerzitě.

Společnost Medicor Tutor je dnes jediným univerzitním asistenčním centrem v Itálii, který poskytuje komplexní podpůrne služby pro přijetí na studijní obory a kurzy na nejprestižnějších univerzitách v Evropě.

Medicor Tutor byl založen s cílem poskytnou asistenci a pomoc mladým Italům, kteří chtějí nastoupit na univerzitní cestu v konkurenčním a stimulujícím mezinárodním kontextu.

www.medicortutor.com
ID: 3289778  Datum zveřejnění: 18.1.2018