Asistent Manažéra

Medicor Tutor Slovakia s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
35 000 CZK - 65 000 CZK ( 1200 EUR - 2200 EUR ) špičkový Assistant plat viac než 2 200 eur

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Schopnosť cestovať za účelom stretnutí s aktuálnymi klientmi a riešiť ich potreby a prípadné problémy - Brno, Plzeň, a Košice
- Asistencia pri vyhľadávaní vhodných nehnuteňostí
- Mamažment a koordinácia schôdzok s relitnými kanceláriami
- Administratívna podpora oddelenia
- Asistencia zahraničným študentom pri vybavoní služieb a registrácie do rôznych inštitúcií
- Asistencia pre marketingové oddelenie, nevyžadujú sa skúsensoti v odbore marketing

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práca v medzinárodnom kolektíve
- Možnosť profesionálneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
- Aktívne využívanie a rozvoj znalosti cudzích jazykov ( Angličtina, Taliančina)
- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Pracovný počítač Macbook Air + Pracovný Telefón
- Stravné lístky
- Benefitný program
- Vzdelávanie
- Jazykové kurzy
- Služobné cesty do zahraničia

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Italský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborné komunikačné schopnosti
- vynikajúce organizačné schopnosti
- Microsoft Office ( Word,Excel,Power Point)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Medicor Tutor je 10 rokov vedúcou spoločnosťou na trhu, ktorá pôsobí v oblasti vzdelávania a prípravy študentov na Príjmacie Pohovroy na najlepšie Európske Univerzity v študijných odboroch medicíny a zubné lekárstvo. Naším poslaním je ponúknuť študentom možnosť študovať na prestížnych Univerzitách a zabezpečiť im asitenciu pri prechode do novej krajiny.

Medicor Tutor sa okrem vzdelávaciej činnosti venuje aj Asistečnej činnosti, ktorá študentom ponúka široké sprektrum služieb :asistencia pri prenájme nehnuteľností,asistencie pri zriadení konta v banke,registrácie do Všeobecnej Zdravotnej Poisťovne ako aj Tutoring počas 1. roka štúdia na zahraničnej Univerzite.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Adresa společnosti

Staropramenná 12
15000 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Janina Holešovská, MBA
Tel.: +421948972707
E-mail: poslat životopis
ID: 3619797   Datum zveřejnění: 13.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35 000 CZK - 65 000 CZK ( 1200 EUR - 2200 EUR ) špičkový Assistant plat viac než 2 200 eur