Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

.NET, C/C++ Programátor pro projekt Video-managementu v zdravotníctve

Medirecord SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
30 - 40 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na zaujímavom projekte, v ktorom používame množstvo zaujímavých technológií a netvoríme tak len tabuľkový systém. Spolupráca sa očakáva prednostne na full-time a full-remote, preto je práca vhodná pre uchádzačov z akejkoľvek časti sveta. Finančné ohodnotenie od 240 eurMD a prípadne možnosť viezť nové pripravované projekty. Všetko na základe skúseností a úrovne znalostí.

Viac informácii o našej spoločnosti nájdete na www.medirecord.cz, potencionálnym záujemcom radi zodpovieme ďalšie otázky.
V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Podľa zákona a dohody.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme firma o počte 20-tich ľudí, pôsobiaca v ČR (so sídlom v Kutnej Hore) a SR od roku 2016 špecializujúca sa na realizácie audiovizuálneho a prezentačného systému v zdravotníckých zariadeniach a jeho integrácii do nemocničných informačných systémov (NIS) pod značkou MEDIRECORD M2. Vyrábame streamovací a nahrávací prístroj s medicínskym atestom určeným pre operačné sály.
Rýchlo rastieme a preto do tímu hľadáme senior developera pre .NET a C/C++, ktorý má skúsenosti s videom, ideálne s GStreamer (nie je podmienkou).
ID: 4425642  Datum zveřejnění: 15.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 EUR/hod.