Medicínsky/farmaceutický poradce pro terapeutickou oblast(ž/m)

Medis Pharma s.r.o.

Česká republika, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2023

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme:
• kreativní a různorodou práci v úspěšné mezinárodní farmaceutické společnosti,
• neustálé možnosti vzdělávání a rozvoje v profesní i osobní oblasti s možností postupu,
• vyškoleného mentora pro úspěšné uvedení do práce a firemní kultury,
• pozitivní a inovativní pracovní prostředí,
• stimulující výdělky a vynikající pracovní prostředky,
• práce se širokým portfoliem vynikajících produktů.

Vaší zodpovědností bude poskytovat kontinuální vzdělávání a odbornou podporu zaměstnancům a zdravotnickým pracovníkům s důkladnou znalostí konkrétní terapeutické oblasti a terapií. Budete pěstovat vztahy se sdruženími pacientů, zdravotnickými odborníky a klíčovými vůdci veřejného mínění v zemích, kde skupina Medis působí. Budete pravidelně sledovat konkurenci a trh a také se starat o organizaci, vedení a sledování různých odborných akcí. Budete také zodpovědní za dodržování obchodních předpisů, kontrolu vnitřních procesů a neustálé zlepšování systému. Budete průběžně využívat a sledovat odbornou literaturu a výzkumy související s terapeutickou oblastí a budete se účastnit vzdělávacích setkání. Budete se podílet na postmarketingových a dalších projektech a také na vývoji a ověřování propagačních materiálů.

Informace o náboru

Nenechte si ujít skvělou příležitost! Přihlaste se nejpozději do 20. října 2022 prostřednictvím formuláře na webu www.medis.com, který se nachází v sekci Kariéra. Přihlášky prosím podávejte v anglickém jazyce! Během našeho pohovoru probereme všechny důležité podmínky zaměstnání.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme kandidáty, kteří si rychle všimnou nových příležitostí, neváhají jich rychle využít a splňují tyto podmínky:
• vzdělání v přírodních vědách (farmacie, medicína),
• zkušenosti na stejném nebo podobném pracovišti ve farmaceutickém průmyslu,
• dobrá znalost zdravotnického systému a lékařské praxe,
• vysoká míra samostatnosti a organizovanosti při plnění úkolů,
• zodpovědnost, vynalézavost a přizpůsobivost,
• Výborné komunikační dovednosti,
• aktivní znalost anglického jazyka,
• ochota pracovat v oboru,
• znalost programů MS Office,
• řidičský průkaz skupiny B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Medis Pharma s.r.o. je součástí mezinárodní farmaceutické společnost Medis se sídlem ve slovinské Lublani. Medis byl založen v roce 1989 a v současné době zaměstnává více než 370 uznávaných odborníků napříč regionem střední a východní Evropy a Pobaltí. Medis je preferovaným obchodním partnerem mnoha předních světových inovativních farmaceutických a biotechnologických společností. Naším posláním je zpřístupnit nejpokročilejší a nejúčinnější dostupné léčebné postupy každému pacientovi v regionu využitím našeho marketingového know-how, vědeckých znalostí a znalosti produktů. Spokojenost a angažovanost našich zaměstnanců jsou naše klíčové zásady.
ID: 4428947  Datum zveřejnění: 21.9.2022