Zámečník

Megacorp společnost s r.o.

Místo práce
Kelč 455, Kelč, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 38 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MEGACORP společnost s r. o. v Kelči, tradiční výrobce stavebních ocelových zárubní a ocelových konstrukcí, výrobce ocelových dveří, prodejce interiérových dveří a výrobce míchací techniky a jednoúčelových strojů hledá do svého týmu zámečníka. Požadujeme spolehlivost, zručnost, pracovitost, praxe ve strojírenství není podmínkou, spolehlivého a pracovitého zaměstnance rádi zaučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavou práci ve stabilní firmě na dobu neurčitou, zaškolení, práci na jednosměrný provoz pondělí až pátek (6:00-14:30 h), stravenkový paušál, náborový příspěvek, finanční bonusy, prémie, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, firemní akce, kafetérii. Hlásit se můžete telefonicky na číslo 606 071 455, e-mailem na [email protected] nebo osobně v sídle firmy Kelč 455, 756 43 Kelč.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MEGACORP společnost s r. o. v Kelči, tradiční výrobce stavebních ocelových zárubní a ocelových konstrukcí, výrobce ocelových dveří, prodejce interiérových dveří a výrobce míchací techniky a jednoúčelových strojů.
ID: 4414647  Datum zveřejnění: 31.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc