Pokladník-čka do fastfood, NC Bory Mall Bratislava

MERK s.r.o.

Miesto práce
Lamačská cesta, 841 03 Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 450 EUR/mesiac• odmeny podľa výkonnosti prevádzky • odmeny podľa tržbovej výkonnosti konkrétnej pokladníčky • preplatená dovolenka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme fastfood prevádzka Koliba, preto Tvojou úlohou tiež bude:
• uvítať a sprevádzať zákazníkov
• vedieť im poradiť pri výbere jedla, nápoju, komunikáciou odhadnúť, nájsť na čo majú chuť
• spracovávať objednávky pre kuchyňu, sťažnosti, reklamácie a výmeny tovaru
• práca na pokladni spojená s výdajom jedla
• práca s hotovosťou, bankovým terminálom a zodpovednosť za pokladňu
• príprava výdajných pultov na predaj
• príprava šalátov a dressingov
• komunikáciu so zákazníkmi, zabezpečenie ich spokojnosti aj prijímanie sťažností, vybavovanie reklamácií v súlade s platnou legislatívou a internými predpismi
• udržiavanie čistoty na pracovisku, dodržiavanie noriem HACCP

• zamestnanecká strava
• zamestnanecké zľavy pri nákupe jedál a tovarov
• benefity podľa výkonnosti a výšky tržieb
• možnosť flexibilného pracovného času
• možnosť privirobiť si navyše peniaze k platu extra smenami

Informácie o výberovom konaní

Náplňou Tvojej práce bude:
• byť súčasťou úspešného projektu tradičnej slovenskej kuchyne Koliba
• byť zodpovedný za rozvoj obľúbeného konceptu so všetkým, čo k tomu patrí
• postarať sa o dostupnosť jedál - od jeho objednania až po predaj
• budovať vzťahy so stálymi aj novými zákazníkmi
Pohovor s uchádzačom pred nastúpením na skúšobnú dobu je nutný.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

• spoľahlivosť
• pracovitosť
• dochvíľnosť
• aktívna ochota pracovať na riadnom chode prevádzky
• návrhy na vylepšenie pracovného procesu

Koliba je tradičná domáca slovenská kuchyňa pre celú rodinu.
Jedlá varíme podľa starých domácich receptúr.
Každý deň ponúkame čerstvé polievky, denné menu a stálu ponuku jedál z čerstvých surovín od slovenských dodávateľov.
Koliba je miesto kde sa najedia malí aj veľkí.
ID: 4407179  Datum zveřejnění: 22.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac