Franchisingová síť butikových eventových agentur hledá Country manažera v Prahe!

Mertel RG Česká republika, spol. s r.o.

Místo práce
Plzeňská 16, Prague 5
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
75 000 - 125 000 Kč/měsícPlat se může zvyšovat v závislosti od úspešnosti projektov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení a zodpovědnost za chod eventové agentury, zodpovědnost za plnění úkolů v rámci předmětu podnikání společnosti, plnění úkolů vyplývajících z funkce ředitele společnosti, řízení, příprava a realizace eventů různých typů, péče o klienty, získávání nových klientů, výběr a komunikace dodavatelů a realizačních týmů, zodpovědnost za finanční růst agentury, znalost Zákoníku práce a souvisejících pracovněprávních předpisů, pravidelná komunikace s mateřskou agenturou.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stanete se vlastníkem agentury, flexibilní pracovní čas, MacBook s přístupem k mezinárodní digitální platformě ORCHESTRA plné kreativních nápadů, pracovních postupů a obchodních příležitostí, pravidelné kvartální kampaně, vysoké finanční ohodnocení, konzultace a školení.

Informace o náboru

Výběrové řízení bude probíhat ve třech kolech. V 1. kole uchazeči zašlou svůj strukturovaný profesní životopis v anglickém jazyce. Ve 2. kole budou vybraní uchazeči vyzváni k zaslání referenčních projektů a návrhu byznys plánu na další roky, anebo rozvojového plánu společnosti. Ve 3. kole budou vyhovující uchazeči pozváni na osobní pohovor nebo Skype pohovor.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Vysokoškolské vzdělání v oblasti managementu, obchodu, uměleckých oborů není podmínkou. Podmínkou přijetí je i aktivní znalost anglického jazyka a 5 rokov praxe v eventovej sfére.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Efektivní rozhodovací a organizační schopnosti, manažerské schopnosti, strategické myšlení, schopnost řešit problémy, vysoká míra sebekontroly a důslednosti, schopnost dotahovat věci do úspěšného konce, výborné komunikační schopnosti a psaný projev, schopnost přizpůsobit se různým požadavkům a potřebám, preciznost, přesnost, schopnost vyjednávat, schopnost řešit konflikty, odolnost vůči stresu, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, asertivita, iniciativa, loajalita, kreativita, organizovanost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mezinárodní síť butikových eventových agentur působící od roku 2005. Během našeho působení jsme realizovali více než 1 127 úspěšných projektů. V našem portfóliu najdete eventy všech tvarů a velikostí. Od malých, precizně zorganizovaných happeningů, přes velké produkce až pro extravagantní VIP akce. Jsme jedinou eventovou agenturou na světě, která získala ocenění German Brand Award za Výjimečnou strategii značky. Mezi naše spokojené klienty patří značky jako CHANEL, T-MOBILE, OPEC, Louis Vuitton, BASF, ERSTE BANK GROUP atd. Místní franchisingové partnery spojuje jedna digitální platforma ORCHESTRA, díky které se lze v rámci jednoho systému inspirovat, vytvářet i sdílet kreativní koncepty. Na 3 kliknutí tak kromě stovek koncepcí najdete doporučené obchodní praktiky, obchodní příležitosti, rozpočty a mnohé jiné. Více informací najdete na našem webu: www.mertel-events.com

Adresa společnosti

Mertel RG Česká republika
Plzeňská 3217 / 16
15000 Praha
ID: 3658429  Datum zveřejnění: 15.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 75 000 - 125 000 Kč/měsícPlat se může zvyšovat v závislosti od úspešnosti projektov