Pracovníci na odčítavanie vodomerov a meračov tepla v teréne

Messtechnik FMB GmbH

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
01.11.2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacodjazdené kilometre (0,42 EUR/km, ak pri svojej práci budete používať vlastný automobil)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša výzva:
• Ste zodpovední za odčítanie a zaznamenanie údajov z prístrojov na meranie spotreby (z rozdeľovačov vykurovacích nákladov, vodomerov, meračov tepla). Na tento účel dostanete od nás cestovný plán, ktorý vedie hlavne cez východné spolkové krajiny Rakúska. Budete pracovať samostatne s najmodernejším vybavením (s tabletmi s aplikáciou na zaznamenávanie údajov). Na pomoc budete mať stále k dispozícii náš tím v Grazi.

Presvedčíte nás týmito predpokladmi:
• základné technické vedomosti
• vodičský preukaz skupiny B (vodičský preukaz na vedenie osobného vozidla), ak nemáte k dispozícii vlastný automobil, poskytneme vám naše vozidlo
• spoľahlivosť, zdvorilosť a presnosť
• ovládanie nemeckého jazyka na základnej úrovni (kurzy nemčiny vám môžeme ponúknuť v rámci spoločnosti)

Naša ponuka pre vás:
• zaujímavá a rozmanitá činnosť v solídnom rakúskom rodinnom podniku
• zaškolenie v rámci podniku
• kolegiálne a tímové pracovné prostredie
• bezplatné poskytnutie ubytovania na pracovisku
• služobný mobilný telefón, ktorý môžete používať aj na súkromné účely
• pracovný pomer na dobu určitú na štyri mesiace od novembra 2022 do februára 2023 s možnosťou ďalšieho zamestnania v prípade uspokojivého vykonávania práce
• V prípade ďalšieho zamestnania vám pomôžeme pri hľadaní vhodného ubytovania.

Pre túto pracovnú pozíciu sa počas doby určitej vypláca základný plat vo výške 1800 EUR brutto za mesiac. Úmerne vám bude vyplatený aj trinásty a štrnásty mesačný plat obvyklý v Rakúsku. Vyplatená bude aj nevyčerpaná dovolenka počas obdobia pracovného pomeru v trvaní štyroch mesiacov. Súčasne budú uhradené diéty (cca 400 EUR bez dane/mesiac) a oficiálna náhrada za odjazdené kilometre (0,42 EUR/km, ak pri svojej práci budete používať vlastný automobil).
Daná suma predstavuje príjem približne 8600 EUR za túto štvormesačnú činnosť (a to bez zohľadnenia oficiálnej náhrady za odjazdené kilometre 0,42 EUR za km – túto dostanete dodatočne k uvedenej sume, ak na vykonávanie činnosti budete používať vlastné vozidlo). V prípade ďalšieho zamestnania je možné zvýšenie platu.

Využitie príležitosť novej kariéry v Rakúsku, príp. možnosť usadiť sa v Rakúsku a ďalej sa profesionálne rozvíjať.

Písomnú žiadosť o pracovné miesto v nemčine alebo angličtine zašlite na adresu:

8073 Feldkirchen bei Graz
Bahnhofstraße 8–10
Tel. 0316 32 22 28-0
[email protected]
www.messtechnik.at

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Technisches Grundverständnis - Základy

Vodičský preukaz

B

spoľahlivosť, zdvorilosť a presnosť

Spoločnosť MESSTECHNIK je inovatívny koncern, ktorý efektívne zaisťuje dodávky meracích a rozvádzacích prístrojov, ako aj služby v oblasti tepelnej energie a vody. Ako inovatívna spoločnosť pomáhame svojim zákazníkom pri ich úsilí o šetrné využívanie zdrojov našou bohatou ponukou výrobkov a služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mag. Thomas Winkler
E-mail: poslať životopis
ID: 4415904  Datum zveřejnění: 2.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac