Zástupce/-kyně vedoucího tech. služeb, technik/-čka staveb

Město Chlumec nad Cidlinou (MPSV)

Klicperovo náměstí 64, 503 51 Chlumec nad Cidlinou, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
14570 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici provozní (31126)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Chlumec nad Cidlinou, IČ 00268861
Pracoviště:Klicperovo náměstí 64, Chlumec nad Cidlinou I, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 14570 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZÁSTUPCE/-KYNĚ VEDOUCÍHO TECH. SLUŽEB, TECHNIK/-ČKA STAVEB, VEDOUCÍ PROVOZU MĚSTS. KOUPALIŠTĚ - KUMUL. FCE.
- PP na dobu určitou od 1. 3. 2017 do 28. 2. 2018 s možností změny na dobu neurčitou, pracovní doba od 6:00 do 14:30 hodin, místo výkonu práce: území města Chlumec nad Cidlinou a jeho místních částí (Kladruby, Lučice, Pamětník)
- Náplň práce: zajišťování údržby nemovitostí, zastupování vedoucího technických služeb v době jeho nepřítomnosti
- Požadujeme: min. středoškolské vzdělání s maturitou, řidičský průkaz sk. B
- Nabízíme: stravenky
- Místo je obsazováno na základě výběrového řízení
- Informace jsou zveřejněny na internetových stránkách www.chlumecnc.cz
- Kontaktní osoba: Lubomír Tuček, tel. č.: 603 573 249, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11755960785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou