Interní auditor města jeseník

Město Jeseník (MPSV)

Místo práce
Tovární 1287, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní auditoři (24112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Jeseník, IČ 00302724
Pracoviště:Město Jeseník - Tovární, Tovární 1287/4, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt písemný!

Požadavky:
- ukončené vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně v oboru zaměřeném na ekonomiku nebo právo (včetně specializací)
- znalost zákona č. 255/2012 Sb., kontrolní řád; zákona č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole ve veřejné správě, včetně prováděcí vyhlášky; zákona č. 128/2000 Sb., o obcích
- základní přehled právních předpisů zaměřených na účetnictví a finanční hospodaření obcí, příspěvkových a neziskových organizací
- velmi dobré komunikační schopnosti
- samostatnost a spolehlivost
- zdravotní způsobilost
- znalost práce na PC

Předpoklady pro podání přihlášky:
- státní občanství České republiky, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR
- věk min. 18 let
- svéprávnost
- občanská a morální bezúhonnost
- ovládání jednacího jazyka

Výhoda:
- vysokoškolské vzdělání magisterského stupně v požadovaných oborech
- praxe ve veřejné správě v požadovaném oboru
- řidičský průkaz skupiny B

Popis pracovního místa:
- sestavování plánů interních auditů a veřejnosprávních kontrol
- provádění veřejnosprávních kontrol u příspěvkových organizací a příjemců veřejné finanční podpory poskytované městem Jeseník
- provádění finančních auditů, auditů systému a auditů výkonu
- hodnocení a zlepšování efektivnosti řízení rizik, řídících a kontrolních procesů a správy a řízení města

Požadované doklady:
- přihláška do výběrového řízení (vzor na www.jesenik.org v sekci Volná místa)
- strukturovaný profesní životopis
- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Informace o pracovním místě:
- 10. platová třída, dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů
- místo výkonu práce: město Jeseník, Městský úřad Jeseník
- plný pracovní úvazek
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- předpokládaný termín nástupu: od 01.01.2017 (dohoda možná)

Nabízíme:
- moderně a plně vybavené pracoviště
- další vzdělávání (profesní, atd.)
- možnost čerpání sociálního fondu zaměstnavatele (osobní konto, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravné, atd.)
- 5 týdnů dovolené

Doplňující informace:
Vybraní uchazeči budou k výběrovému řízení pozváni telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.
Kontaktní osoba:
Vítězslava Churá, personalistka, tel.: 584 498 104, e-mail: [email protected]
Doručení přihlášky:
Písemné přihlášky zasílejte doporučeně na adresu: Město Jeseník, Městský úřad Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek 13.12.2016 do 10:00 hodin.
Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na interního auditora města Jeseník".

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 11790100711

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně