Správce mapového portálu města

Město Jeseník (MPSV)

Místo práce
Tovární 1287, 790 01 Jeseník, Okres Jeseník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15780 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici počítačových sítí a systémů (35130)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Jeseník, IČ 00302724
Pracoviště:Město Jeseník - Tovární, Tovární 1287/4, 790 01 Jeseník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 15780 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pracovního místa:
Správa mapového portálu města Jeseník, zejména
" mapový portál Marushka
" technická mapa města Jeseník
" územního plánování správního obvodu ORP Jeseník
" mapy majetku města Jeseník (včetně pasportů)

Předpoklady pro podání přihlášky:
" státní občanství České republiky, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR
" věk min. 18 let
" svéprávnost
" občanská a morální bezúhonnost
" ovládání jednacího jazyka

Požadavky:
" ukončené střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou nejlépe v oborech zaměřených na informační technologie, informatiku, geoinformatiku, geodézii, geografii, kartografii nebo stavebnictví
" znalost Směrnice rady města Jeseník č. 2/2013 o digitální mapě města (DTMM), včetně příloh (dostupné na webu www.jesenik.org v sekci mapový portál - technická mapa)
" výborná znalost práce na PC
" znalost databází MS SQL a prostředí GIS, CAD
" samostatnost a spolehlivost
" zdravotní způsobilost
" časová flexibilita
Výhoda:
" ukončené vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání bakalářského stupně nejlépe v oborech uvedených výše
" praxe ve správě databází, znalost aplikací Marushka, GeoStore

Požadované doklady:
" přihláška do výběrového řízení (vzor na: www.jesenik.org v sekci Volná místa)
" strukturovaný profesní životopis
" výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce (uchazeč předloží při výběrovém řízení)
" kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Informace o pracovním místě:
" 9. nebo 10. platová třída (dle dosaženého vzdělání)
" místo výkonu práce: Město Jeseník, Městský úřad Jeseník
" plný pracovní úvazek
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" předpokládaný termín nástupu: od 01.06.2017 (dohoda možná)

Nabízíme:
" další vzdělávání (profesní, atd.)
" možnost čerpání sociálního fondu zaměstnavatele (osobní konto, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravné, atd.)
" 5 týdnů dovolené

Kontaktní osoba:
" Ing. Dana Kašparová, vedoucí Odboru stavebního úřadu a územního plánování, tel.: 584 498 108, e- mail: [email protected]
" Vítězslava Churá, personalistka, tel.: 584 498 104, e-mail: [email protected]

Doplňující informace:
Vybraní uchazeči budou k výběrovému řízení pozváni telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.
Doručení přihlášky:
Písemné přihlášky včetně požadovaných dokladů zasílejte doporučeně na adresu: Město Jeseník, Městský úřad Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek 09.05.2017 do 10:00 hodin.
Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na Správce mapového portálu města".

Město Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.
Doklady poskytnuté k výběrovému řízení u nevybraných uchazečů budou po jeho ukončení neprodleně skartovány v souladu s právními předpisy.

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jeseník

číslo volného místa: 12552410713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou