Referent/ka stavebního řádu

Město Kyjov (MPSV)

Místo práce
Masarykovo náměstí 30, 697 01 Kyjov, Okres Hodonín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
17100 - 25740 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město KYJOV, IČ 00285030
Pracoviště:Město Kyjov, Masarykovo náměstí 30/1, 697 01 Kyjov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 17100 do 25740 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Referent/ka stavebního řádu
na Odbor stavebního úřadu Městského úřadu Kyjov
Popis pracovní činnosti: zajišťování odborných agend na úseku stavebního řádu, např. ve věcech umístění, povolení, kolaudace a odstranění staveb, sankcí.
Platové zařazení: tř. 10 dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.
Termín nástupu: 1. 1. 2017 nebo dohodou po ukončení VŘ - pracovní poměr na dobu neurčitou (obsazení dvou pracovních míst)
Předpoklady a požadavky:
o předpoklady podle § 4 zák. č. 312/2002 Sb. (bezúhonnost, občanství ČR, způsobilost k právním úkonům, ovládání jednacího jazyka, další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem)
o min. SŠ vzdělání - v oboru stavebním, právním, veřejnosprávním výhodou
o znalost práce s PC - Word, Excel, PowerPoint, Internet
o řidičské oprávnění skupiny B - připravenost k řízení
o vysoké pracovní nasazení
o umění jednat s lidmi (komunikační dovednosti)
o ochota dále se vzdělávat
o praxe ve veřejné správě výhodou
Požadované doklady:
o Přihláška do výběrového řízení (ke stažení na stránkách města v sekci Volná místa)
o Strukturovaný životopis
o Výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)
o Ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Obálku s výše uvedenými doklady označenou slovy "Výběrové řízení - referent/ka stavební řádu - NEOTVÍRAT" doručte na podatelnu úřadu nebo poštou na adresu: Městský úřad Kyjov, Personální útvar, Masarykovo nám. 30/1, 697 01 Kyjov. Do výběrového řízení budou zařazeny pouze přihlášky doručené nejpozději do 26. 10. 2016 do 17:00 hod. Další informace podá personalistka úřadu. Stravenky, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění.
Mgr. Pavlína Švidroňová - tel: 518 697 414 nebo vedoucí odboru stavebního úřadu Ing. Bc. Miloš Dokoupil - tel. 518 697 540.
Tajemník MěÚ Kyjov si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodu zrušit nebo nevybrat žádného uchazeče.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hodonín

číslo volného místa: 11570070761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou