Dělník/ce čištění města, správa hřbitova

Město Teplá (MPSV)

Místo práce
Masarykovo náměstí 1, 364 61 Teplá, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
9900 - 14610 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Uklízeči veřejných prostranství (96131)

Pracoviště a kontakty

Firma:Město Teplá, IČ 00255050
Pracoviště:Masarykovo náměstí 1, 364 61 Teplá u Toužimě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 9900 do 14610 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Město Teplá, IČ 00255050, Masarykovo náměstí 1, 364 61 Teplá, vyhlašuje veřejnou výzvu k přihlášení zájemců o uzavření pracovní smlouvy na pozici: 2.21.24 dělník/ce čistění města, správa hřbitova.

Druh práce: ruční zametání komunikací a provádění běžného úklidu veřejných prostor včetně základního ošetřování veřejné zeleně, čistění komunikací a ploch od nečistot všeho druhu seškabováním, shrnováním, mytím apod. včetně udržování průchodnosti odpadových kanálů a vpustí a odvozu odpadů, ruční kopání hrobů, provádění zasypání hrobu po pohřbení, likvidaci hrobů, organizace úklidu a úpravy hřbitovů nebo pietních míst.

Další požadavky: dobrý zdravotní stav.
Místo výkonu práce: správní území Města Teplá.
Předpokládaný nástup do práce: 1.11.2016, případně dle dohody.

Předpoklady pro vznik pracovního poměru: státní občanství České republiky, popř. cizí státní občan s trvalým pobytem na území České republiky, věk nad 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka.

Přihláška zájemce musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis.

Výčet dokladů, které zájemce přiloží k přihlášce: životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovedostech týkajících se výše uvedených druhů prací, kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovský státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením, souhlas uchazeče se zpracováním osobních údajů v souladu s § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.

Výhodou: vyučení v některém z učebních oborů, praxe ve výkonu výše uvedených druhů prací.

Platová třída odpovídající druhu práce: 3. platová třída, platový stupeň bude přiznán podle platného nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Lhůta pro podání přihlášky: do 28.1.2016 (rozhoduje datum doručení, ne datum podacího poštovního razítka).

Místo a způsob podání přihlášky, adresa, na kterou se přihláška odesílá: přihlášku s přílohami je možno podat v podatelně Městského úřadu Teplá v zalepené obálce s nápisem "Neotvírat - Veřejná výzva - uzavření pracovní smlouvy" nebo zaslat na adresu Město Teplá, Masarykovo náměstí 1 - obálku opatřit nápis "Neotvírat - Veřejná výzva - uzavření pracovní smlouvy".

Obálka musí být označena uchazečem s uvedením jeho trvalé adresy.

Požadované doklady nebudou uchazečům vráceny.

Poslední změna:2016-10-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11592890787

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání