Vedoucí odboru majetku, investic a rozvoje

Městská část Praha-Zbraslav

Místo práce
Zbraslavské náměstí, Praha-Zbraslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
02.01.2019
Mzdové podmínky (brutto)
10. platová třída

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedoucí úředník státní správy a samosprávy - krátkodobé a střednědobé investiční akce, podklady pro komplexní rozvoj území MČ Praha – Zbraslav na úseku samosprávy, činnosti zadavatele při zadávání veřejných zakázek, dotační management.

Zaměstnanecké výhody, benefity

5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 100 Kč, příplatek na dovolenou a dopravu

Informace o náboru

bližší podmínky: http://www.mc-zbraslav.cz/radnice-a-urad/uredni-deska-1/oznameni-o-vyhlaseni-vyberoveho-rizeni-vedouci-odboru-majetku-investic-a-rozvoje-1280.html?kshowback=

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

investice

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

znalost zákona o veřejných zakázkách výhodou, orientace ve stavebních předpisech, orientace v oblasti dotací.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 3537362  Datum zveřejnění: 12.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10. platová třída