Referent / referentka personálního oddělení

Městský soud v Praze

Místo práce
Spálená 6/2, Nové Město, 120 00 Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
9. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. Nástupní plat v rozmezí 17.360 až 26.110 Kč, po zapracování možnost osobního příplatku.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provádění dílčích pracovněprávních úkonů a personalistických prací.
Vedení personální evidence zaměstnanců, asistentů soudců a soudců Městského soudu v Praze.
Příprava a kompletace pracovněprávní a zaměstnanecké dokumentace.
Stanovování zásad a kritérií pro výběrová řízení, hodnocení nebo odměňování zaměstnanců.
Kontrolní činnost.
Evidence užívání a obsazování rekreačních zařízení Městského soudu v Praze.
Evidence a zajištění lékařských prohlídek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, možnost využití rekreačních zařízení MS v Praze a další zaměstnanecké výhody dle FKSP.

Informace o náboru

Přihlášku do výběrového řízení ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte do 14. 9. 2018 Ing. Soně Pokorné na e-mailovou adresu: [email protected] nebo Ing. Ivaně Pastuškové na e-mailovou adresu: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti a znalosti v oblasti pracovního práva a pracovněprávních vztahů.
Znalost zákoníku práce a navazujících právních předpisů v oblasti státní správy.
Schopnost týmové práce a systémového přístupu k práci.
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost.
Uživatelská znalost práce na PC ( MS Office, internet).
Příjemné vystupování.
Odolnost vůči stresu.
Trestní bezúhonnost.
Znalost justičního prostředí a personálního informačního systému DC2 výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Spálená 6/2
120 00 Praha 2
ID: 3475766   Datum zveřejnění: 22.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   9. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů. Nástupní plat v rozmezí 17.360 až 26.110 Kč, po zapracování možnost osobního příplatku.