Účetní

Městský soud v Praze

Místo práce
Spálená 6/2, Nové Město, 120 00 Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
9. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

účtování pracovních faktur
evidence a účtování mandatorních výdajů soudu
účtování bankovních a pokladních operací
inventarizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dnů dovolené
5 dnů indispozičního volna
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní pojištění
možnost využití rekreačního zařízení Městského soudu v Praze
další zaměstnanecké výhody dle FKSP

Informace o náboru

přihlášky do výběrového řízení ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte do 21. 10. 2018 na e-mailovou adresu [email protected]tice.cz

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

min, 1 rok praxe
zkušenosti s vedením účetnictví
výborné komunikační schopnosti
odpovědný přístup ke svěřené agendě, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce
velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)
trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Spálená 6/2
120 00 Praha 2
ID: 3508530   Datum zveřejnění: 4.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   9. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů