Vyšší soudní úředník

Městský soud v Praze

Místo práce
Spálená 6/2, Nové Město, 120 00 Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23.270 Kč - 37.920 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• samostatná rozhodovací činnost při výkonu soudnictví

Zaměstnanecké výhody, benefity

• platové zařazení podle vzdělání a praxe v 12. - 13. platové třídě (nař. vl. č. 341/2017 Sb. v platném znění 23.270 Kč - 37.920 Kč) + 1.500 zvláštní příplatek
• zaměstnanecké výhody dle FKSP
• stálou pracovní dobu
• dovolenou v rozsahu 5 týdnů v roce
• indispoziční volno v rozsahu 5 dnů v roce
• získání zajímavé právní praxe na největším rejstříkovém soudě v České republice
• pro absolventy magisterského studijního programu v oblasti práva možnost po 5 letech výkonu funkce vyššího soudního úředníka složit odbornou justiční zkoušku, která je předpokladem pro výkon funkce soudce a je uznatelná pro výkon funkce státního zástupce, notáře a advokáta
- nástup IHNED

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zasílejte svůj strukturovaný životopis, včetně případné odborné praxe, obratem na e-mailovou adresu:
Ing. Ivana Pastušková, [email protected], tel. 221 932 617

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Právo a právní věda

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského studijního programu v oboru právo a právní věda na veřejné vysoké škole v ČR nebo ukončené studium vyšších soudních úředníků
• občanská bezúhonnost
• znalost práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.
ID: 3618672  Datum zveřejnění: 11.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.270 Kč - 37.920 Kč