Vedoucí oddělení rozpočtu a justiční ekonomiky

Městský soud v Praze

Místo práce
Spálená 6/2, Nové Město, 120 00 Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1. 12. 2019, popřípadě dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, příplatek za vedení, zvláštní příplatek, možnost přiznání osobního příplatku a odměn dle dosažených výsled

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

výkon činností správce rozpočtu (návrh rozpočtu, realizace schváleného rozpočtu, rozpočtová opatření, předběžná kontrola před vznikem závazku, rezervace rozpočtových prostředků na výdaje, atd.)
práce v informačních systémech
zpracování analýz čerpání a plnění rozpočtu
zpracování agendy FKSP, včetně rozpočtu a kontroly jeho plnění, resp. čerpání
kontrola výkazů týkajících se rozpočtu
zpracování cestovních náhrad
zpracování vnitřních předpisů
spolupráce při inventarizaci majetku a závazků

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dnů dovolené
5 dnů indispozičního volna
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění
možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
další zaměstnanecké výhody dle FKSP

Informace o náboru

přihlášku do výběrového řízení ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte do 30.11. 2019 na e-mailovou adresu: [email protected]

Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vysokoškolské vzdělání, popř. úplné střední odborné vzdělání s maturitou ekonomického zaměření

praxe minimálně 5 let v oblasti veřejné správy, státní pokladny, rozpočtu, nebo v jiné ekonomické řídící funkci

znalost právních předpisů pro financování činnosti orgánu veřejné správy

praxe s vedením pracovního týmu

výborné komunikační schopnosti

odpovědný přístup ke svěřené agendě, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení a schopnost týmové spolupráce

velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel)

certifikát pro práci se „státní pokladnou“ (IISSP) výhodou

zkušenosti s vedením účetnictví výhodou (znalost členění nákladů, výnosů apod.)
trestní bezúhonnost
státní občanství České republiky, příp. zemí EU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.
ID: 3696742  Datum zveřejnění: 31.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, příplatek za vedení, zvláštní příplatek, možnost přiznání osobního příplatku a odměn dle dosažených výsled