Mzdová účetní

Městský soud v Praze

Místo práce
Spálená 6/2, Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
 ihned, příp. dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
10. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, zvláštní příplatek, možnost přiznání osobního příplatku a odměn dle dosažených výsledků, zvláštní příplatek 500 Kč.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zpracovávání platů zaměstnanců, náhrad soudních přísedících, svědků, odměn likvidátorů
• problematika daní z příjmů ze závislé činnosti, nemocenského pojištění, pojistného na sociální a zdravotní pojištění a dalších právních předpisů podle specifických podmínek zaměstnavatele
• administrativní práce spojené se mzdovou agendou
• zpracování ročního zúčtování daní a ELDP
• poskytování konzultací a vystavování potvrzení pro potřeby zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

 25 dnů dovolené
 5 dnů indispozičního volna
 příspěvek na stravování
 příspěvek na penzijní připojištění
 možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
 další zaměstnanecké výhody dle FKSP
příspěvek na kartu MultiSport

Informace o náboru

 přihlášku do výběrového řízení ve formě motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte do 30.6.2021 na e-mailovou adresu: [email protected]

 Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
 Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Office, Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. 1 rok praxe v oblasti mezd
• zkušenosti se zpracováním min. 100 mezd
• výborné komunikační schopnosti
• odpovědný přístup ke svěřené agendě, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce
• velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, zejména Excel) - znalost aplikací DATACENTRUM výhodou
• trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.
ID: 3913621  Datum zveřejnění: 9.4.2021