Referent/referentka studovny spisů

Městský soud v Praze

Místo práce
Slezská 2000/9, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Platové zařazení:  7. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, platové rozmezí od 16.980 Kč do 24.780 Kč (dle praxe)  zvláštní příplatek ve výši 500 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Provádí zajišťování a předkládání spisů k nahlédnutí oprávněným osobám
 Připravuje spisy k nahlížení
 Zajišťuje dohled při jejich studiu
 Pořizuje fotokopie listin ze soudních spisů v souladu v VKŘ a za použití sazebníku zákona
o soudních poplatcích a kopií zvukových záznamů
 Vede evidenci zaplacených soudních poplatků
 Při své činnosti se řídí obecně závaznými právními předpisy, VKŘ a vnitřními předpisy
soudu

Zaměstnanecké výhody, benefity

 25 dnů dovolené
 vstřícný přístup a pomoc při zaučení
 5 dnů indispozičního volna
 příspěvek na stravování
 příspěvek na penzijní připojištění
 možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze (Chata Mariánská v
Krušných horách, Chatky – Samopše na Sázavě)
 a další zaměstnanecké výhody dle FKSP
 příspěvek na kartu MultiSport

Informace o náboru

Náležitosti přihlášky:
 přihlášku do výběrového řízení ve formě
strukturovaného životopisu zasílejte na paní Evu
Jasenovcovou, na e-mailovou adresu:
[email protected]

 Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit
vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Pracovní poměr:
 na dobu určitou jednoho roku s možností změny na
dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

 počítačové znalosti (Microsoft office)
 odpovědný přístup ke svěřené agendě, samostatnost,
spolehlivost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce
 velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
 odolnost vůči stresu
 příjemné a profesionální vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.
ID: 3981702  Datum zveřejnění: 5.10.2020