Asistent/ka soudce - trestní úsek II. stupeň

Městský soud v Praze

Místo práce
Spálená 6/2, 120 00 Nové Město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
20.10.2020 popř. dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
 13. platová třída dle NV č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platové rozmezí od 26.730 Kč do 39.420 Kč dle praxe)  zvláštní příplatek ve výši 1.500 Kč  po zapracování osobní ohodnocení a možnost odměn

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 práce se spisem soudní agendy
 příprava podkladů pro rozhodnutí procesní povahy, rozsudků
 samostatná rozhodovací činnosti při výkonu soudnictví

Zaměstnanecké výhody, benefity

 zajímavou a pestrou práci, vhodná jako příprava na justiční zkoušky
 25 dnů dovolené
 5 dnů indispozičního volna
 příspěvek na stravování
 příspěvek na penzijní připojištění
 možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze
 příspěvek na kartu MultiSport
 a další zaměstnanecké výhody dle FKSP

Informace o náboru

Pracovní poměr:
 na dobu určitou 1 roku s možností změny na dobu
neurčitou
Náležitosti přihlášky:
 přihlášku do výběrového řízení ve formě
strukturovaného životopisu a motivačního dopisu
zasílejte paní JUDr. Jaroslavě Jáchymové na e-mailovou
adresu: [email protected]
 Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit
vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 bezúhonnost
 odpovědnost, pečlivost, flexibilita
 analytické myšlení
 dobrý písemný i mluvený projev
 uživatelská znalost MS Office
 ochota k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu

Kvalifikační předpoklady:
 vysokoškolské vzdělání magisterského studijního
programu právo a právní věda ve studijním oboru právo
na veřejné vysoké škole v ČR

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.
ID: 3982392  Datum zveřejnění: 6.10.2020