Soudní tajemník

Městský soud v Praze

Místo práce
Slezská, Vinohrady, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Platové zařazení:  10. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platové rozmezí od 21 260 Kč do 31 240 Kč)  zvláštní příplatek 2 000 Kč  po zapracování osobní ohodnocení a možnost odměn

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
 provádí rozhodovací činnost a ostatní činnosti dle
zákona o vyšších soudních úřednících a dle jednacího
řádu pro okresní a krajské soudy
 práce v oboru statistiky
 práce s rejstříkem v informačních systémech
 zajištění porozsudkové agendy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
 širokou možnost dalšího vzdělávání v rámci výkonu
práce
 200 hodin (25 dnů) dovolené
 5 dnů indispozičního volna
 příspěvek na stravování
 příspěvek na penzijní připojištění
 možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu
v Praze
 letní/zimní tábory pořádané pro děti zaměstnanců
 příspěvek na kartu MultiSport, za výhodných podmínek
i pro další osobu, popř. dítě
 a další zaměstnanecké výhody dle FKSP

Informace o náboru

Pracovní poměr:
 doba na dobu určitou 1 roku s možností změny na
dobu neurčitou

Náležitosti přihlášky:
 přihlášku do výběrového řízení ve formě motivačního
dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte k rukám
Evy Jasenovcové, na e-mailovou adresu:
[email protected]
 Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit
vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kvalifikační předpoklady:
 vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním
programu nebo vyšší odborné vzdělání, popř. střední
vzdělání s maturitní zkouškou

Požadavky:
 bezúhonnost
 odpovědnost, pečlivost, flexibilita,
 analytické myšlení
 dobrý písemný i mluvený projev
 uživatelská znalost MS Office
 ochota k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.
ID: 4388537  Datum zveřejnění: 29.8.2022