Odborná administrativní zaměstnankyně/ odborný administrativní zaměstnanec

Městský soud v Praze

Místo práce
Praha 2, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned popř. dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Platové zařazení:  7. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (platové ohodnocení až 27 260 Kč dle vzdělání a praxe)  zvláštní příplatek 1 300 Kč, na trestním úseku 2 000 Kč  možnost přiznání osobního příplatku a odměn dle dosažených pracovních výsledků  na trestním úseku možnost placené pracovní pohotovosti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
 komplexní zajišťování spisové služby, zajišťování
doručování a provádění úkonů prostřednictvím
datových schránek
 práce v informačních systémech
 provádění administrativních úkonů spojených se
zajišťováním přípravy a průběhu soudního jednání,
vyhotovování rozhodnutí a vyřizování porozsudkové
agendy včetně vyhotovování zápisů ze soudních
jednání

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme (benefity):
 vstřícný přístup a pomoc při zaučení, možnost
dalšího vzdělávání
 možnost profesního růstu (např. kurz pro
protokolující úředníky po roční praxi na této pracovní
pozici)
 25 dnů (200 hodin) dovolené
 5 dnů indispozičního volna
 příspěvek na stravování ve výši 120 Kč
(zaměstnavatel přispívá 85 Kč, zaměstnanec hradí
pouze 35 Kč)
 příspěvek na penzijní a doplňkové připojištění (max.
500 Kč)
 příspěvek na kartu MultiSport a další tělovýchovné a
sportovní akce pořádané Městským soudem v Praze
 možnost cenově zvýhodněného využití rekreačních
zařízení Městského soudu v Praze (chata na
Mariánské v Krušných horách, chatky u Sázavy)

Informace o náboru

Pracovní poměr:
 na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
pracovního poměru či jeho změny na dobu neurčitou

Náležitosti přihlášky:
 přihlášku do výběrového řízení ve formě
strukturovaného životopisu zasílejte na personální
odbor k rukám Ing. Pavlína Ševčíková na emailovou
adresu: [email protected]
 Městský soud v Praze si vyhrazuje možnost zrušit
vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Kvalifikační předpoklady:  střední vzdělání s maturitní zkouškou, případně střední vzdělání s výučním listem

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kvalifikační předpoklady:
 střední vzdělání s maturitní zkouškou, případně střední
vzdělání s výučním listem

Požadavky:
 odpovědný přístup ke svěřené agendě, samostatnost,
spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
 dobrá znalost práce na PC (MS Office) včetně psaní na
klávesnici všemi deseti prsty
 znalost českého jazyka slovem i písmem
 trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Soud je věcně příslušný pro řízení ve většině občanskoprávních i trestních věcí ve druhém stupni. V obchodních věcech rozhoduje jako soud prvního stupně.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:
Poskytnutím osobních údajů Městskému soudu v Praze prostřednictvím požadovaných podkladů pro výběrové řízení na pracovní pozici udělujete souhlas Městskému soudu v Praze dle čl. 6 odst. 1 písm. a) a čl. 7 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES, se zpracováním Vašich osobních údajů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na pracovní pozici. Udělený souhlas máte právo kdykoliv odvolat, v takovém případě se však již nadále nemůžete účastnit výběrového řízení na pracovní pozici.
ID: 4464609  Datum zveřejnění: 11.11.2022