Mechanik - autoelektrikář

METRANS, a.s.

Místo práce
Podleská 926/5, 104 00 Praha 10, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na kolových překladačích kontejnerů se znalostí elektronických systémů vozidel a mobilních strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí velké stabilizované společnosti
- stálé zaměstnání a pravidelný příjem
- odborný zácvik a dlouhodobou podporu pracovního kolektivu
- pravidelná odborná školení, přístup k nejnovějším informacím z oboru
- zaměstnanecké benefity, roční bonusy
- mzda 27 - 37 tis. Kč dle vzdělání a předchozí praxe
- nástup ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete nám životopis na e-mailovou adresu: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- vyučení v oboru autoelektrikář, nebo střední odbornou školu v příbuzném oboru
- znalost systémů se sběrnicí CAN BUS výhodou
- řidičský průkaz skupiny B (uvítáme sk. C nebo T)
- spolehlivost a odpovídající pracovní nasazení
- pečlivost, pozitivní přístup ke svěřeným úkolům
- flexibilitu

Uvítáme
- praxi (servis manipulační techniky, stavebních strojů, zemědělské techniky nebo jiných vozidel)
- základy AJ (orientace v servisních manuálech, elektrických schématech)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

METRANS a.s. je největším operátorem kombinované dopravy ve Střední a Východní Evropě. Hlavní činností je komplexní zajištění přeprav námořních kontejnerů mezi Evropskými přístavy a vnitrozemím. Společnost vypravuje denně desítky ucelených kontejnerových vlaků a zajišťuje stovky dodávek do určených cílů. Během své více než pětadvacetileté existence proto rozšířila své aktivity do většiny zemí Střední a Východní Evropy. Díky vlastnímu modernímu technickému zázemí a perfektně fungujícímu sehranému týmu všech pracovníků se řadí METRANS a.s. mezi absolutní evropskou špičku dodavatelů služeb kombinované dopravy.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3247303  Datum zveřejnění: 20.11.2017