Operátor/ Obsluha zváracích robotov od 40 000 Kč - 50 000 Kč brutto *** Náborový príspevok až 10 000 Kč

MEUS s.r.o.

Miesto práce
Hustopeče, Česko
Termín nástupu
18.10.2022
Od 40 000 Kč/mesiac+ príplatky za nočné a prémie do výšky 8 000 kč / mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha zváracích automatov
- ručné vkladanie kovových výrobkov
- manipulácia s výrobkami

Nástupná mzda 145 kč po odpracovaní 200 h. odmena + 2 000 kč.
Príplatok za nočné pracovné zmeny + 10 kč / hod.
Po skúšobnej dobe 150 kč h/ v čistom.
Prémie až 8 000 kč/ mesačne.

Možnosť postúpiť na vyššie pozície po odsúhlasení majstrom.
Zvárač II - 157 kč/h v čistom
Zvárač III - 172 kč/ h v čistom

Náborový príspevok až 10 000 kč, bude vyplácaný postupne ( po 3 . mes.
3 000 ,- kč, po 6. mes. 3 000 ,- kč a po 9. mes. 4 000 ,- kč.

*Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma
*12 hod. pracovné zmeny - denné a nočné
*Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
*Ubytovanie zabezpečené na Apartmáne, zamestnanec si dopláca 1 250 kč formou zrážky z výplaty.
* V prípade vlastného ubytovania, prispievame sumou 4 000,- kč
*Ubytovňa je 900 m od práce.
*Zálohy po prvom odpracovanom týždni 1 500 kč, do prvej celej výplaty.
*Doprava je zabezpečená zo Slovenska (prvá cesta)

Pred nástupom do práce, je potrebné mať výpis zo Zdravotnej dokumentácie alebo celú Zdravotnú kartu, ide sa na Vstupnú lekársku prehliadku, ktorú hradíme my.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku nám pošlite Životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba vysokokvalitných vzduchových nádrží pre nákladnú dopravu.
Výroba špecifikovaných vzduchových nádrží z ocele, nehrdzavejúcej ocele alebo hliníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- prax na pozícii
- spoľahlivosť
- zručnosť

agentúra práce
- výberové konania pre zamestnávateľov v priemysle a pre odbory služieb
- priame zamestnávanie uchádzačov pre strojárske a iné výrobné-odborné profesie na území ČR
- personálne a podnikateľské poradenstvo
podrobnejšie informácie na www.meusgroup.eu

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4423264  Datum zveřejnění: 12.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/mesiac