Charakteristika společnosti

Značka MEVA, se specializuje na vysoce kvalitní profesionální sportovní týmové oblečení.
Jsme zaběhlá sportovní značka na Slovensku s vizí stát se lídrem také na Českém sportovním trhu.
Po letech sbírání zkušeností se zahraničními sportovními značkami, jsme se rozhodli vytvořit vlastní značku fotbalového oblečení - MEVA. http://mevasport.com/ (aktuálně web stránku předěláváme). Více informací zatím najdete na našem FB profilu:
https://www.facebook.com/mevasportoriginal/

Zobrazit celou charakteristiku
CENA: Po důkladném prozkoumání trhu, vkusu a referencí sportovců, naše značka nabízí nejlepší poměr ceny a kvality. Kvalita našich produktů patří mezi nejlepší, co náš trh momentálně nabízí.

SKLADOVÉ ZÁSOBY: Skladem máme více než 8 tisíc kusů dresů, 8 tisíc kusů trenýrek, 6 tisíc kusů souprav, 6 tisíc párů štulpen a mnoho dalších věcí pro fotbalové kluby. http://mevasport.com/povedali-o-nas/ Naší filozofií je poskytnout co nejvyšší kvalitu fotbalového oblečení, které se vyznačuje vysokou mírou odolnosti materiálu. Namáhané části oblečení jako například trhání teplákových kalhot v rozkroku je častým problémem jiných značek. Proto jsme na zpevnění tohoto citlivého místa použili speciální elastický a prodyšný materiál, který při hře nepřekáží, ale zároveň poskytuje dostatečnou podporu. http://mevasport.com/o-firme/nasa-filozofia/ V značce MEVA jsme spojili tyto 3 důležitá fakta: STYL - VÝKON - KVALITA.

STYL - Naše oblečení se vyznačuje moderním designem a nadčasovým střihem.

VÝKON - Používáme SOFT FIBER materiály, které zaručují vysoký komfort při pohybu, což napomáhá k dosažení maximálního výkonu při sportovní činnosti.

KVALITA - Naše HIGH-TECH materiály splňují i ty nejnáročnější požadavky sportovce. Funkční, prodyšný a ultralehký materiál v kombinaci s Meva-tech technologií zajišťuje rychlý odvod potu z těla ven a rychlé schnutí materiálu. Nabízíme novou vysoce kvalitní teamwear značku která má nadčasový design a dokonale přepracování.
Podle Slovenského fotbalového svazu jsme se stali za rok 2019 (v konkurenci 32 fotbalových značek) nejprodávanější fotbalovou značkou na Slovensku.

Skrýt celou charakteristiku