Obchodní manager sport

Meva sport CR s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 150 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvůli rozšiřování působení a etablování naší nové sportovní značky MEVA na Český trh, hledáme do našeho týmu cílevědomé a samostatné spolupracovníky na pozici obchodní zástupce. Jsme lídrem na slovenském fotbalovém trhu a naší vizí je stát se lídrem i na českém trhu.

- vyhledávání nových zákazníků, komunikace a navazování vztahů
- předkládání cenových nabídek
- uzavírání obchodů a následná péče o zákazníka
- podílení se na budování dobrého jména společnosti
- realizování průzkumů trhu (zjišťování poptávky, povědomí, znalosti značky, vnímání produktů, cen, konkurence)
- účast na uvádění nových produktů na trh
-zodpovědnost za svěřený region

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní provizní a bonusové odměňování na základě dosažených výsledků
- prostor pro kreativitu a seberozvoj
- práce v mladé, dynamicky se rozvíjející společnosti
- flexibilní pracovní doba
- maximální podpora v rámci adaptace
- po 6 měsíční zkušební lhůtě služební auto

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

sport, obchod

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výhodou přehled v oblasti sportu
- výhodou zkušenosti s prací obchodního manažera
- loajalita
- flexibilita
- skvělé komunikační dovednosti
- týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Značka MEVA, se specializuje na vysoce kvalitní profesionální sportovní týmové oblečení.
Jsme zaběhlá sportovní značka na Slovensku s vizí stát se lídrem také na Českém sportovním trhu.
Po letech sbírání zkušeností se zahraničními sportovními značkami, jsme se rozhodli vytvořit vlastní značku fotbalového oblečení - MEVA. http://mevasport.com/ (aktuálně web stránku předěláváme). Více informací zatím najdete na našem FB profilu:

CENA: Po důkladném prozkoumání trhu, vkusu a referencí sportovců, naše značka nabízí nejlepší poměr ceny a kvality. Kvalita našich produktů patří mezi nejlepší, co náš trh momentálně nabízí.

SKLADOVÉ ZÁSOBY: Skladem máme více než 8 tisíc kusů dresů, 8 tisíc kusů trenýrek, 6 tisíc kusů souprav, 6 tisíc párů štulpen a mnoho dalších věcí pro fotbalové kluby. http://mevasport.com/povedali-o-nas/ Naší filozofií je poskytnout co nejvyšší kvalitu fotbalového oblečení, které se vyznačuje vysokou mírou odolnosti materiálu. Namáhané části oblečení jako například trhání teplákových kalhot v rozkroku je častým problémem jiných značek. Proto jsme na zpevnění tohoto citlivého místa použili speciální elastický a prodyšný materiál, který při hře nepřekáží, ale zároveň poskytuje dostatečnou podporu. http://mevasport.com/o-firme/nasa-filozofia/ V značce MEVA jsme spojili tyto 3 důležitá fakta: STYL - VÝKON - KVALITA.

STYL - Naše oblečení se vyznačuje moderním designem a nadčasovým střihem.

VÝKON - Používáme SOFT FIBER materiály, které zaručují vysoký komfort při pohybu, což napomáhá k dosažení maximálního výkonu při sportovní činnosti.

KVALITA - Naše HIGH-TECH materiály splňují i ty nejnáročnější požadavky sportovce. Funkční, prodyšný a ultralehký materiál v kombinaci s Meva-tech technologií zajišťuje rychlý odvod potu z těla ven a rychlé schnutí materiálu. Nabízíme novou vysoce kvalitní teamwear značku která má nadčasový design a dokonale přepracování.
Podle Slovenského fotbalového svazu jsme se stali za rok 2019 (v konkurenci 32 fotbalových značek) nejprodávanější fotbalovou značkou na Slovensku.

Příční 118/10
602 00 Brno
ID: 3956006  Datum zveřejnění: 24.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc