Obchodní manager

Meva sport CR s.r.o.

Česká republika, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 Kč/měsícProplacení PHM + Nadstandardní provizní a bonusové odměňování na základě dosažených výsledků.Po zkušební době 6 měsícu služební auto.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvůli rozšiřování působení a etablování naší nové sportovní značky MEVA na Český trh, hledáme do našeho týmu cílevědomé a samostatné spolupracovníky na pozici obchodní zástupce. Jsme lídrem na slovenském fotbalovém trhu a naší vizí je stát se lídrem i na českém trhu.

- vyhledávání nových zákazníků, komunikace a navazování vztahů
- předkládání cenových nabídek
- uzavírání obchodů a následná péče o zákazníka
- podílení se na budování dobrého jména společnosti
- realizování průzkumů trhu (zjišťování poptávky, povědomí, znalosti značky, vnímání produktů, cen, konkurence)
- zodpovědnost za svěřený region

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Fix na PHM + nadstandardní provizní a bonusové odměňování na základě dosažených výsledků
- prostor pro kreativitu a seberozvoj
- práce v mladé, dynamicky se rozvíjející společnosti
- flexibilní pracovní doba
- maximální podpora v rámci adaptace
- Po zkušební době 6 měsícu služební auto.

Informace o náboru

Svoje CV + foto zasílejte na email: [email protected]
Prvé výberové konanie bude do 14.4.2023

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

sport, obchod

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výhodou přehled v oblasti sportu
- výhodou zkušenosti s prací obchodního manažera
- loajalita
- flexibilita
- skvělé komunikační dovednosti
- týmová práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Značka MEVA, se specializuje na vysoce kvalitní profesionální sportovní týmové oblečení.
Jsme zaběhlá sportovní značka na Slovensku s vizí stát se lídrem také na Českém sportovním trhu.
Po letech sbírání zkušeností se zahraničními sportovními značkami, jsme se rozhodli vytvořit vlastní značku fotbalového oblečení - MEVA. http://mevasport.com/

CENA: Po důkladném prozkoumání trhu, vkusu a referencí sportovců, naše značka nabízí nejlepší poměr ceny a kvality. Kvalita našich produktů patří mezi nejlepší, co náš trh momentálně nabízí.

SKLADOVÉ ZÁSOBY: Skladem máme více než 8 tisíc kusů dresů, 8 tisíc kusů trenýrek, 6 tisíc kusů souprav, 6 tisíc párů štulpen a mnoho dalších věcí pro fotbalové kluby. http://mevasport.com/povedali-o-nas/ Naší filozofií je poskytnout co nejvyšší kvalitu fotbalového oblečení, které se vyznačuje vysokou mírou odolnosti materiálu. Namáhané části oblečení jako například trhání teplákových kalhot v rozkroku je častým problémem jiných značek. Proto jsme na zpevnění tohoto citlivého místa použili speciální elastický a prodyšný materiál, který při hře nepřekáží, ale zároveň poskytuje dostatečnou podporu. http://mevasport.com/o-firme/nasa-filozofia/ V značce MEVA jsme spojili tyto 3 důležitá fakta: STYL - VÝKON - KVALITA.

STYL - Naše oblečení se vyznačuje moderním designem a nadčasovým střihem.

VÝKON - Používáme SOFT FIBER materiály, které zaručují vysoký komfort při pohybu, což napomáhá k dosažení maximálního výkonu při sportovní činnosti.

KVALITA - Naše HIGH-TECH materiály splňují i ty nejnáročnější požadavky sportovce. Funkční, prodyšný a ultralehký materiál v kombinaci s Meva-tech technologií zajišťuje rychlý odvod potu z těla ven a rychlé schnutí materiálu. Nabízíme novou vysoce kvalitní teamwear značku která má nadčasový design a dokonale přepracování.
Podle Slovenského fotbalového svazu jsme se stali za rok 2020 a 2021 (v konkurenci cca 40 fotbalových značek) nejprodávanější fotbalovou značkou na Slovensku.
ID: 3956006  Datum zveřejnění: 30.3.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc