Charakteristika společnosti

Značka MEVA se specializuje na vysoce kavalitní profesionální fotbalové oblečení. Jsme nová sportovní značka s vizí stát se lídrem na slovenském a českém fotbalovém trhu.
NĚCO VÍCE O NÁS
Je nám ctí, že naše značka MEVA je už druhým rokem hrdým partnerem druholigového fotbalového klubu FC Sellier&Bellot Vlašim. Od března 2016, kdy naše značka vstoupila na sportovní trh na Slovensku, spolupracujeme s mnoha okresními fotbalovými svazy. Oblékáme už více jak 450 fotbalových klubů, mezi kterými jsou také kluby z 2. ligy Odeva Lipany nebo Lokomotiva Košice.

Zobrazit celou charakteristiku
HISTORIE
V minulosti jsme na český a slovenský trh dodávali oblečení italské značky GIVOVA, avšak cítili jsme, že můžeme udělat věci lépe. Stále více jsme se začali orientovat nejen na prodej, ale také na technickou stránku oblečení a servis.
Po letech sbírání zkušeností a vývoje, jsme se rozhodli vytvorit vlastní značku fotbalového oblečení – MEVA.
http://mevasport.com/

CENA
Po důkladném prozkoumání trhu, vkusu a referencí sportovců, naše značka nabízí nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou. Kvalita našich produktů patří mezi nejlepší, které náš trh v současnosti nabízí.
SKLADOVÉ ZÁSOBY
Dovolujeme si tvrdit, že máme největší skladové zásoby v České a Slovenské republice. Skladem máme více jak 10 tisíc kusů dresů, 10 tisíc kusů trenírek, 8 tisíc kusů souprav, 6 tisíc párů štulpen a mnoho dalších věcí pro fotbalové kluby. U nás si zákazník vždy vybere. Jsme schopni vaše zboží doručit do 24 hodin. V případě nespokojenosti pro nás není problém vrácení peněz. Víme totiž, že důvěra a spokojenost zákazníka jsou důležitější než obchod za každou cenu.
http://mevasport.com/povedali-o-nas/
Filosofií naší firmy je poskytnout co největší kvalitu fotbalového oblečení a komplexní péči o naše zákazníky. Naše oblečení se vyznačuje vysokou mírou odolnosti materiálu.Namáhané části oblečení jako je například trhání se tepláků v rozkoru je častým problémem mnohých značek. Z tohoto důvodu, jsme na zpevnění tohoto cílového místa, použili speciální elastický a prodyšný materiál.Tento materiál nezavazí při hře a zároveň poskytuje dostatečnou podporu.
http://mevasport.com/o-firme/nasa-filozofie/
Ve značce MEVA jsme spojili tři důležité faktory:
• STYL
• VÝKON
• KVALITU
STYL – naše oblečení se vyznačuje moderním designem a nadčasovým střihem.
VÝKON – používáme SOFT FIBER materiály, které zaručují vysoký komfort při pohybu. To pak napomáhá k dosáhnutí maximálního výkonu při sportovní činnosti.
KVALITA – naše HIGH-TECH materiály splňují i ty nejnáročnější požadavky sportovce. Funkční, prodyšný a ultralehký materiál v kombinaci s meva-tech technologií, zajišťuje rychlý odvod potu z těla ven a rychlé schnutí materiálu.

Skrýt celou charakteristiku