Asistent/ka vedení - pozice je vhodná i pro absolventy

MFF Eko, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě svět filmů a zajímá tě, jak vzniká filmový festival? Poutá tě téma udržitelného rozvoje? Toužíš po zaměstnání, kde ocení tvé nápady, a které využije tvůj potenciál? Pokud je odpověď ano, tak tě práce v naší společnosti bude bavit a naplňovat.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

• Budeš mít na starosti administrativní agendu (zpracování pošty, správa a organizace jednání a kalendáře vedení, příprava nástrojů sloužících pro lepší organizace chodu kanceláře, organizace pracovních porad)
• Plánování a organizace schůzek
• Udržování vnějších kontaktů a zajišťování komunikace mezi vedením firmy a externími klienty
• Práce v úzkém kontaktu s centrálou v Bratislavě
• Příprava dokumentů a podkladů k jednání, tvorba, zpracování statistik a zápisů z porad a reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeš od nás očekávat?

• Přátelskou a otevřenou atmosféru
• Prostředí plné kreativních lidí, kteří milují svět filmů a ekologie
• Zaměstnání na částečný úvazek (do budoucna možnost rozšíření na plný úvazek)
• Možnost pracovat částečně z domova
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Mobilní telefon a notebook
• Firemní akce
• Místo výkonu práce je Praha a na nástupu se společně domluvíme

Informace o náboru

Zašli svůj životopis ještě dnes a pokud nám to bude vzájemně vyhovovat, uvidíme se na pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ekotopfilm je jedinečnou vzdělávací česko-slovenskou platformou věnující se tématu trvale udržitelného rozvoje. Vznikla z nejstaršího environmentálního filmového festivalu na světě, jež byl založen v roce 1973.
ID: 4507793  Datum zveřejnění: 25.1.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 19 000 Kč/měsíc