Humánerőforrás menedzser (f/n), közösségi média fókusszal

Mgr. Iva Jobová

Arbeitsort
Komárno, Slowakei
Art des Arbeitsverhältnisses
Vollzeitbeschäftigung
Einstellungstermin
nach Vereinbarung

Informationen über die Arbeitstelle

Arbeitsinhalt, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Feladatai

* A közösségi médiára vonatkozó stratégia kidolgozása a humánerőforrás számára
* Kutatás és a lehetséges jelöltekkel való kapcsolatfelvétel a különböző online csatornákon
* HR-tartalmak létrehozása és előkészítése a közösségi média felületei számára
* Internetes profilunk és hirdetéseink karbantartása és folyamatos kezelése
* Részvétel a toborzásban, a személyzeti marketingben és a különböző HR-projektekben

Zusätzliche Leistungen, Vorteile

Ajánlatunk

* Nagy mozgástér saját felelősségi körében
* Jó csapatszellem
* Biztos munkahely egy tőkeerős magánvállalatnál
* Modern munkakörülmények, jövőorientált technológia és számos szociális juttatás

Gesellschaft, für die die Stelle besetzt wird

Andere industrielle Produktion

A minőség-központú gyártási folyamat válogatott nyersanyagok és olyan modern, környezetbarát gyártási technológiák .

Anforderungen an den Mitarbeiter

Für die Stelle sind Bewerber mit der Ausbildung geeignet

Mittelschulbildung mit Abitur
Weiterbildung/höhere fachliche Ausbildung
Student der Universität
Universitätsausbildung (z. B. Bc., ...)
Universitätsausbildung (z.B. Dipl. Ing., ...)
Doktorat

Ausbildung im Fach

HR, Social Media

Sprachkenntnisse

Deutsche Sprache - Obere Mittelstufe (B2)

Führerschein

B

Die Stelle ist für einen Absolventen geeignet

Ja

Charaktervoraussetzungen und Fähigkeiten

Profilja

* Befejezett kereskedelmi végzettség T
* öbbéves tapasztalat a szakemberek toborzásában, esetleg a személyzetközvetítésben
* Az IT és az új tömegkommunikációs eszközök iránti lelkesedés, illetve affinitás
* Nagyon jó némettudás, szóban és írásban

Inserierende Gesellschaft

Kurze Charakteristik der Gesellschaft

Stručná charakteristika společnosti
Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství od roku 1999. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
MPSV ČR, č.j. MPSV-UP/20773/13/ÚPČR/4
Certifikát ICF a MŠMT č. KC - ICF - 1511251309
www.jobova.eu
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Die Gesellschaft ist ein Inhaber der Genehmigung zur Arbeitsvermittlung.

Anzahl der Mitarbeiter

3-4 Mitarbeiter
ID: 3565781  Datum zveřejnění: 27.12.2018