IT Projekt Manager SK

Mgr. Iva Jobová

Arbeitsort
Komárno, Slowakei
Art des Arbeitsverhältnisses
Vollzeitbeschäftigung
Einstellungstermin
nach Vereinbarung

Informationen über die Arbeitstelle

Arbeitsinhalt, Befugnisse und Verantwortlichkeiten

Főbb feladatok:

• A már implementált ERP rendszer (INFOR LN) továbbfejlesztése, mind a vállalatcsoport, mind a helyi követelményeknek megfelelően
• A helyi kulcsfelhasználók koordinálása és igényelemzése a dél-szlovákiai teremelőüzemünkben
• A helyspecifikus követelmények végrehajtásának koordinálása a vállalatcsoport irányelvei szerint
• Interfész a központi informatikai csoporthoz Ausztriában

Zusätzliche Leistungen, Vorteile

Amit kínálunk:

• munkakör egy növekedésben lévő termelővállalatnál, amely beágyazódik egy sikeres európai vállalatcsoportba
• közvetlenül a menedzsment alá tartozó feladatkör
• további előnyök, mint pl. élelmiszer-jegyek, lehetőség személyes és szakmai továbbképzésre
• jövőkép: felelősség a vállalatcsoportot átívelő feladatokért

Gesellschaft, für die die Stelle besetzt wird

Andere industrielle Produktion

A minőség-központú gyártási folyamat válogatott nyersanyagok és olyan modern, környezetbarát gyártási technológiák .

Anforderungen an den Mitarbeiter

Für die Stelle sind Bewerber mit der Ausbildung geeignet

Mittelschulbildung mit Abitur
Weiterbildung/höhere fachliche Ausbildung
Student der Universität
Universitätsausbildung (z. B. Bc., ...)
Universitätsausbildung (z.B. Dipl. Ing., ...)
Doktorat

Ausbildung im Fach

IT

Sprachkenntnisse

Deutsche Sprache - Obere Mittelstufe (B2)

Führerschein

B

Die Stelle ist für einen Absolventen geeignet

Ja

Charaktervoraussetzungen und Fähigkeiten

Az álláshoz tartozó elvárások:

• műszaki vagy gazdasági szakirányú felsőfokú végzettség
• legalább 3 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat, mint IT menedzser
• modern ERP rendszerek implementációjában és karbantartásában szerzett tapasztalat (SAP, BYZNYS, Oracle, MS Navision / Dynamics, Baan vagy INFOR LN)
• kiváló MS Office ismeretek
• folyékony német nyelvtudás
• folyamat- és ügyfélorientált gondolkodás és cselekvés
• Hands-on mentalitás
• alkalmasság a felelősségvállalásra és önálló döntések meghozatalára
• stressztűrő képesség
• utazási hajlandóság, B-s vezetői engedély

Inserierende Gesellschaft

Kurze Charakteristik der Gesellschaft

Stručná charakteristika společnosti
Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství od roku 1999. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
MPSV ČR, č.j. MPSV-UP/20773/13/ÚPČR/4
Certifikát ICF a MŠMT č. KC - ICF - 1511251309
www.jobova.eu
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Die Gesellschaft ist ein Inhaber der Genehmigung zur Arbeitsvermittlung.

Anzahl der Mitarbeiter

3-4 Mitarbeiter
ID: 3565783  Datum zveřejnění: 27.12.2018