Expert in PUR Molded Foam Production E / Experte Produktion PUR-Formschaum D

Mgr. Iva Jobová

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Your tasks:
* Overall technical responsibility for the production of molded PUR foam. You are reporting to the COO
* Optimization of production in terms of chemical and mechanical processes as well as implementation of LEAN principles
* Instruction of approx. 300 employees at two sites; ensuring of an optimal chemical-technical knowledge of the team leaders and foremen
* Introduction of new technologies, close cooperation with material and machine suppliers
* Ensuring compliance with valid quality standards (including IATF 16949), management of customer audits by OEM and TIER1 / TIER2

Ihre Aufgaben:
* Leitung der Polyurethan-Formschaum-Produktion. Sie berichten an den COO
* Optimierung der Produktion hinsichtlich der chemischen und maschinellen Prozesse sowie Umsetzung von LEAN Prinzipien
* Anleitung von ca. 300 Mitarbeitern an zwei Standorten; Ausbau und Sicherung des chemisch-technischen Kenntnisstandes der Teamleiter und Vorarbeiter
* Einführung neuer Verfahren, enge Zusammenarbeit mit Material- und Maschinenlieferanten
* Sicherung der Einhaltung der Qualitätsnormen (u.a. IATF 16949), Betreuung von Kundenaudits von OEM und TIER1 / TIER2

Zaměstnanecké výhody, benefity

Our client offers you:
* A responsible position with considerable influence
* A dynamic company with high annual growth rates
* Flexibility, e.g. regarding weekend commutes
* A compensation package that will satisfy you

Unser Mandant bietet Ihnen u.a.:
* Eine verantwortungsvolle Expertenposition mit Gestaltungsspielraum und Einfluss
* Ein dynamisches Unternehmen mit hohen jährlichen Wachstumsraten
* Flexibilität, z.B. bezüglich Wochenend-Pendeln
* Ein Vergütungspaket, das Sie zufriedenstellen wird

Informace o náboru

Vážení zájemci, pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete-li dané požadavky, zašlete nám prosím Vaše podklady na uvedenou e-mailovou adresu, děkujeme!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Our client is a leading specialist in the production of plastic molded parts made of polyurethane foam.

Unser Klient ist ein führender Spezialist in der Herstellung von Kunststoff-Formteilen aus Polyurethanschaum.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Chemický průmysl

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Your profile:
* You have completed a chemical apprenticeship or studies in chemistry. You are perfectly familiar with the PU chemistry and the processing of polyurethanes
* You have many years of practical experience in the production of polyurethane foam, ideally flexible or semi-rigid foam
* You have experience in managing personnel of more than 30 employees
* You speak EITHER English OR German well

Ihr Profil:
* Sie haben eine Ausbildung oder ein Studium im Fach Chemie absolviert und kennen die PU-Chemie und die Verarbeitung der Polyurethane bestens
* Sie sind ein Hands-On-Typ und haben langjährige praktische Erfahrung in der Produktion von Polyurethan-Schaumstoffen, idealerweise Weich- oder Halbhartschaum
* Sie haben Erfahrung mit der Anleitung von Personal in der Größenordnung von über 30 Mitarbeitern
* Sie sprechen gut Deutsch ODER Englisch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Mgr. Iva Jobová je nezávislou HR profesionálkou a certifikovanou koučkou, působící v oblasti personálního a firemního poradenství téměř 25 let. Úspěšně realizované projekty sahají za hranice České republiky, zejména na území Rakouska, Německa, Slovenska a Polska.
Specializuje se kromě klasických výběrových řízení především na executive search a koučování ve firemním prostředí.
linkedin.com/in/iva-jobova-9491a328

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3632815  Datum zveřejnění: 30.3.2019