Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Junior/Medior Developer ASP.NET/C#

Mgr. Ondrej Farkas

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť v oblasti fintech sa hľadá kandidát na pozíciu Junior/Medior Developer C#/ASP.NET WebForms.

S čím potrebujeme pomôcť:
‣ Implementácie v existujúcom IS

Požiadavky na prográmatora:
‣ C#, ASP.NET WebForms, Entity Framework, MS SQL Server, T-SQL, TCPIP komunikácia výhodou ale nie podmienkou + ASP.NET WebAP

Aké skúsenosti oceníme:
‣ Predchádzajúca skúsenosť na pozícii programátor minimálne 1+ rokov
‣ Skúsenosti s programovaním v stredných až veľkých projektoch
‣ Primerané vyjednávacie a komunikačné schopnosti
‣ Strategické myslenie, rozhodovanie, nezávislosť, riadenie na základe výsledkov, proaktívny prístup
‣ Skúsenosť z oblasti fintech veľkou výhodou

‣ 13. plat
‣ zamestnanecké zľavy
‣ sick day, preplatené voľno na zotavenie
‣ dovolenka navyše
‣ narodeninové voľno
‣ voľno navyše pri narodení dieťaťa
‣ flexibilný pracovný čas
‣ voľná dochádzka
‣ firemné akcie, teambuildingy
‣ nápoje zadarmo
‣ práca z domu
‣ oddychová, relaxačná miestnosť alebo zóna + možné cvičenie v kancelárii
‣ a hneď ako nám príde Cybertruck, budeš si ho môcť zašoférovať (okno rozbíjať nebudeme)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Developer

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavnou náplňou spoločnosti je:
‣ zastrešovanie retailových aktivít v oblasti poskytovania špecializovaných finančných produktov,
‣ vydávanie elektronických poukážok (benefitné, stravovacie, rekreačné, vernostné), predplatných a darčekových kariet,
‣ konzultačné služby, návrh, príprava a implementácia kartových systémov podľa potreby zákazníka.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ondrej Farkas
Tel.: +421907665528
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4170708  Datum zveřejnění: 5.8.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac