Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Junior/Medior Developer ASP.NET/C#

Mgr. Ondrej Farkas

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

hľadása kandidát na pozíciu Medior/Senior Developer C#/ASP.NET.

S čím potrebujeme pomôcť:
‣ Implementácie v existujúcom IS

Požiadavky na prográmatora:
‣ C#, ASP.NET Core, Entity Framework, MS SQL Server, T-SQL, TCPIP komunikácia a znalosť ASP.NET WebAP/WebForms výhodou ale nie podmienkou

Aké skúsenosti oceníme:
‣ Predchádzajúca skúsenosť na pozícii programátor minimálne 3+ rokov
‣ Skúsenosti s programovaním v stredných až veľkých projektoch
‣ Primerané vyjednávacie a komunikačné schopnosti
‣ Strategické myslenie, rozhodovanie, nezávislosť, riadenie na základe výsledkov, proaktívny prístup
‣ Skúsenosť z oblasti fintech veľkou výhodou

‣ 13. plat
‣ zamestnanecké zľavy
‣ sick day, preplatené voľno na zotavenie
‣ dovolenka navyše
‣ narodeninové voľno
‣ voľno navyše pri narodení dieťaťa
‣ flexibilný pracovný čas
‣ voľná dochádzka
‣ firemné akcie, teambuildingy
‣ nápoje zadarmo
‣ práca z domu
‣ oddychová, relaxačná miestnosť alebo zóna + možné cvičenie v kancelárii
‣ a hneď ako nám príde Cybertruck, budeš si ho môcť zašoférovať (okno rozbíjať nebudeme)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Developer

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavnou náplňou spoločnosti je:
‣ zastrešovanie retailových aktivít v oblasti poskytovania špecializovaných produktov - ECR, ERP, EFT POS, POS,
‣ vydávanie elektronických poukážok (benefitné, stravovacie, rekreačné, vernostné), predplatných a darčekových kariet,
‣ konzultačné služby, návrh, príprava a implementácia kartových systémov podľa potreby zákazníka
‣ spolupracujeme s medzinárodne pôsobiacimi spoločnosťami v oblasti fintech
ID: 4170708  Datum zveřejnění: 19.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac