Asistenti vykonavatele/vykonavatelé soudního exekutora

Mgr. Pavel Struminský (MPSV)

Místo práce
Komorní 583, 737 01 Český Těšín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti (33420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mgr. Pavel Struminský, IČ 04517121
Pracoviště:Komorní 583/4, 737 01 Český Těšín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Chcete pracovat pro novou firmu, která nabízí perspektivu do budoucna? Jste zodpovědná a samostatná osoba, baví Vás dále se rozvíjet a nebojíte se změn?

Nabízíme Vám práci v přátelském kolektivu profesionálů, kteří neváhají sdílet své nápady a znalosti s ostatními. Oceníme Vaše kvalitní výsledky a budeme Vás podporovat k dosažení ještě vyšších cílů.

POPIS ČINNOSTI
- asistence vykonavateli při provádění exekuční činnosti V TERÉNU V RÁMCI CELÉ ČR
- příprava na práci vykonavatele (po cca 6 měsících vykonání zkoušky vykonavatele na EK ČR)
- po zaškolení samostatná činnost v terénu
- OSOBNÍ I TELEFONICKÁ JEDNÁNÍ S POVINNÝMI
- administrace a evidence související právní dokumentace
- každodenní CESTOVÁNÍ V RÁMCI CELÉ ČR

POŽADUJEME
- vynikající komunikační dovednosti a přesvědčivé vystupování
- VYSOKOU ODOLNOST VŮČI STRESU
- vnitřní motivace pro práci v prostředí exekucí
- zralá osobnost se schopností řízení rizik
- rozhodování se na základě pečlivě získaných informací ve stresujícím prostředí a v časově omezeném rámci
- orientaci na výsledek, důslednost a vysoké pracovní nasazení
- organizační schopnosti, samostatnost
- ČASOVOU FLEXIBILITU, OCHOTU CESTOVOVAT
- ukončené SŠ vzdělání maturitou podmínkou
- zájem o právní prostředí, základní znalost a orientace v právních předpisech - exekucí výhodou
- koncepční myšlení, schopnost vidět věci v souvislostech
- znalost práce na PC - MS Word, MS Excel

NABÍZÍME
- HPP v nové české firmě
- motivující finanční ohodnocení na základě splněných cílů (variabilní složka mzdy)
- 4 týdny dovolené + 5 sick days v kalendářním roce
- flexibilní pracovní doba (práce v terénu, home office)
- další vzdělávání a odborná školení
- možnost kariérního růstu
- termín nástupu možný ihned

Kontakt:
Pokud máte zájem se o tuto pozici ucházet, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis s fotografií spolu s motivačním dopisem prostřednictvím e-mailu na adresu [email protected]. V hlavičce Vaší zprávy uvádějte označení "Asistent vykonavatele, vykonavatel". V motivačním dopise nám řekněte o sobě něco více - "co se skrývá mezi řádky" Vašeho CV a proč se ucházíte právě o tuto pozici.

Zasláním těchto dokumentů zároveň udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.
V případě, že Váš profil bude vyhovovat našim požadavkům, spojíme se s Vámi do 20 pracovních dnů.

Poslední změna:2016-09-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11180090797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)