Asistent majitele / Office manager

MGS HOME s.r.o.

Místo práce
V Tůních 10, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás u nás čeká?

zajištění administrativní podpory managementu firmy
zpracování dat v interních systémech evidence dokumentů a smluv
zakládání dokumentů, skenování, archivace
správa kalendářů, plánování
zodpovědnost za objednávání spotřebního materiálu
evidence objednávek a zboží
příprava podkladů k jednání
pochůzko činnost (pošta, úřady)
komunikace s externími dodavateli (účetní, právní apod.)
kontrola výkazů práce, knihy jízd apod.
účast na schůzkách (vedení zápisů)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Dog-friendly office, Možnost studijního volna

Informace o náboru

Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání profesního životopisu a fotografie.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Apple Mac - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaký je nás vysněný kandidát?

chytrý a důmyslný
se širokým rozhledem
pečlivý a loajální
týmový hráč
technicky zdatný, moderní technologie musejí být jeho koníčkem
flexibilní (na cestách může strávit několik dnů)
zvládne ukočírovat i osobní automobil
nebojí se výzev ani našeho šéfa
SŠ/VŠ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme sdružení českých firem pod hlavičkou MALGEN, které nabízí široké spektrum komplexních a profesionálních služeb na míru malým a středním podnikům nebo jednotlivcům. Věnujeme s e hlavně oblastem SECURITY, FACILITY, CONSULTING a nově i HR a REAL ESTATE. Čeká vás práce ve velmi mladém , dynamickém týmu s možností vlastní realizace projektů.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4245861  Datum zveřejnění: 25.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc