Manažer kvality

MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o.

Místo práce
Na Libuši 891, 39165 Bechyně, okres Tábor, Okres Tábor

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zodpovědnost za oblast řízení a dodržování metodiky systemu kvality dle ISO 9001
- Zajištění shody dokumentace a procesů s požadavky norem řady ISO 9001
- Příprava a zastupování frmy při zákaznickcýh a certifikačních auditech
- Provádění interních auditů, definování nálezů z auditů
- Tvorba zpráv o výkonnosti a účinnosti QMS pro vedení společnosti a mateřskou firmu
- Koordinace přípravy podkladů pro roční porady a mateřskou firmu - Managament Review
- Analýza a vyhodnocování dosažených výsledků
- Sledování a vyhodnocování nápravných opatření
- Komunikace se zákazníkem u náročných reklamačních případů
- Spolupráce při zavádění výroby nových produktů
- Spolupráce s PVK mateřské firmy a dalších členů skupiny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technické

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobré prezentační a komunikativní dovednosti, analytické a koncepční myšlení, zvídavost, aktivní přístup, důslednost, systematičnost, samostatnost, zkušenosti v managementu kvality výhodou, znalost norem řady ISO 9001, zkušenosti s ERP systémem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vítáme Vás na stránkách společnosti Micro-Epsilon, autority v oblasti měření vzdálenosti, teploty a síly. Naleznete zde nejširší výběr vysoce přesných snímačů, měřicích přístrojů a systémů pro průmyslové aplikace. Více než 10 000 zákazníků na celém světě se spoléhá na měřicí techniku od společnosti Micro-Epsilon – také Vy se přesvědčte o výkonu a kvalitě měřicí techniky disponující nejvyšší přesností. www.micro-epsilon.cz

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 1295168  Datum zveřejnění: 16.7.2012