Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pracovník pre stolársku výrobu

MIDIN, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Lovčice, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
880 - 2 500 EUR/mesiacmzda dohodou, minimálna hodinová mzda v čistom je 5,50 eur/hod. - platí pri pomocných prácach, pre samostatne pracujúcich stolárov (aj nevyučených) je v čistom 6 - 10 eur/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba nábytku z laminovanej DTD - rezanie dielcov, opáskovanie hranou ABS, frézovanie,
montáž kovaní, kompletizácia, čistenie, balenie, prevoz, montáž, pomocné stolárske práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

ideálne je stolár s určitou praxou, ale aj nevyučený pracovník s aktívnym vzťahom k manuálnej práci a určitým
stupňom zručnosti

výroba nábytku a interiérových doplnkov
ID: 3965759  Datum zveřejnění: 23.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac