Plánovač/ka pro kovovýrobu s NJ - finančně velmi zajímavé

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- kapacitní plánování výroby ve vlastním plánovacím programu
- příjem a evidence objednávek
- dohled nad průběhem zakázek
- tvorba expedičních plánů
- reporting a monitoring

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve společnosti ve Zvoli u Prahy (prvních 3-5 měsíců ve Studeném, Jílové u Prahy)
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- velmi dobrá nástupní mzda dle zkušeností a praxe, s dalším růstem po zapracování
- standardní pracovní doba 7.00 – 16.00
- možnost profesního a osobního růstu
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Vaše životopisy zasílejte, prosím, na níže uvedenou adresu. Nezapomeňte uvést, o jakou pracovní pozici se ucházíte a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Profil firmy:
- kovovýroba (zpracování plechu CNC, tvorba lehkých konstrukcí)
- truhlářský provoz (výroba nábytku z deskových materiálů, dřevěné konstrukce)
- prášková lakovna…
V rámci rozvoje společnosti a zvyšování výroby hledáme nové, kvalitní a spolehlivé zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SŠ, VŠ vzdělání
- vhodná znalost a praxe v oboru
- samostatnost a aktivitu
- znalost NJ nutná, AJ výhodou
- znalost práce na PC – Windows, Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3166789  Datum zveřejnění: 22.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nadstandardní finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe