Asistent/ka manažera - vhodné i pro absolventy, 20-25 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 - 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Bude to dobře fungovat, pokud dobře zvládnete:
- aktivní komunikaci s potenciálními a stávajícími klienty (kontakt klienta po jeho vlastní registraci na webu firmy + jeho následná podpora) - jde o oblast obchodu, investic, FOREXu, burzy apod.
- nebudete se bát pracovat samostatně i v týmu
- komunikovat s klienty firmy - hlavně po telefonu a e-mailu, ale občas i osobně v sídle firmy
- reporting a zpětnou vazbu vedoucímu týmu

Kandidátům nabízíme velmi podrobné zaškolení, možnost profesního růstu, profesionální vedení, poradenství, a po zapracování pružnou pracovní dobu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabídneme?
- zázemí jedné z nejúspěšnějších mezinárodních společností v oboru, proto se o práci nebudete muset bát
- garantovanou FIXNÍ MZDU + bonusy, s možností ovlivnit příjem vlastní prací
- velmi hezké a moderní kanceláře a pracovní prostředí s výhledem na celé město
- přátelské a profesionální vedení a tým kolegů
- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci s možností významného profesního růstu
- možnost nastartování nové kariéry - získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe
- širokou možnost osobního a profesního rozvoje
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil firmy:
Naším klientem je česká pobočka aktivně rostoucí, mezinárodní společnosti.

V tuto chvíli na více volných pracovních míst hledáme vhodné kandidátky a kandidáty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme, že bude ve Vašem životopisu?
- min ukončené SOU/ SŠ vzdělání (výuční list, maturita)
- flexibilita a schopnost se rychle učit novým věcem
- schopnost týmové práce, ochotu a dobré komunikační dovednosti
- uživatelskou znalost práce na PC
- aktivní zájem o profesní a budoucí kariérový růst v rámci společnosti
- nástup možný IHNED, případně dohodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3186456  Datum zveřejnění: 13.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 - 25 000 Kč