Poradce / konzultant (junior) - s růstem, 20-45 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 - 45 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat:
- aktivně komunikovat s potenciálními a stávajícími klienty - jde o oblast obchodu, investic, FOREXu, burzy apod.
- budovat a dále rozvíjet velmi dobré vztahy se zákazníky firmy
- jednat s klienty (telefonicky, emailově, osobně)
- support klientských požadavků, registrace zákazníků
- spolupracovat se zkušenými kolegy v teamu
- aktivně růst v rámci společnosti - účastnit se školení, zkoušek, zahraničních stážích
- evidovat dokumenty v CRM systému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:
- zajímavou a různorodou práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
- zajímavé finanční ohodnocení (po zapracování, v průměru (FIX + bonusy) cca 20-45 000 Kč, vše dle vlastní aktivity a výsledků práce)
- práci v příjemném a pohodovém pracovním týmu
- pobočku mezinárodní stabilní společnosti v Brně
- velmi moderní a atraktivní pracovní prostředí
- občerstvení na pracovišti zdarma
- možnost výrazného osobního a profesního rozvoje – jde o pozici s možným karierním růstem
- nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáte práci, kde Vám skutečně dají prostor pro Vaši osobní realizaci a budoucí karierní růst?

Hledáte práci, kde se budete moci profesně posouvat dál, a kde nezůstanete roky na jedné pracovní pozici?

Pokud ano, pak třeba právě Vás pro našeho klienta hledáme. Náš klient nabízí dlouhodobou spolupráci, profesní růst a dobré finanční ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- řádně ukončené SŠ/SOU/VOŠ vzdělání
- samostatnost
- běžnou uživatelskou znalost práce na PC
- dochvilnost, spolehlivost a aktivní přístup k práci
- trestní bezúhonnost
- aktivní chuť stát se profesionálem v oboru - jde o junior pozici s budoucím karierním růstem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3192652  Datum zveřejnění: 20.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 - 45 000 Kč