Zámečník / svářeč, Praha, 25-30 000 Kč

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25-30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- výkon zámečnických a svářečských prací dle pokynů vedoucích, práce na zakázkách společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Rádi nabídneme:
- trvalý pracovní poměr + smlouvu na dobu neurčitou ve stabilní společnosti v Praze - Horoměřicích
- zázemí stabilní, ryze české společnosti
- přátelský pracovní tým, příjemné pracovní prostředí
- platové ohodnocení cca 25-30 000 Kč (dle pracovních schopností a praxe)
- zajímavý profesní a odborný růst
- nástup možný ihned, případně dle dohody s vybraným kandidátem

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině (slovenštině), prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi zajímavou a dobře placenou práci v Praze, u velice solidní a stabilní společnosti, s možností zajištění bydlení přímo v místě výkonu práce.

Odpovězte na naši nabídku práce, a můžeme probrat Vaši novou profesní i osobní budoucnost v Praze.

Profil firmy:
Naším klientem je stabilní společnost (25 zaměstnanců)se sídlem v Praze - Horoměřicích, která pro tuzemskou i zahraniční klientelu vyrábí a instaluje světelné reklamy, vybavení prodejních prostor, POS apod.

V rámci dalšího rozvoje společnosti hledáme nové, spolehlivé a stabilní zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- SOU/ SŠ vzdělání
- praxi se zpracováním kovů
- praxi svářeče MIG / MAG + svářečský průkaz - i propadlý
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost samostatné i týmové práce
- znalost čtení výkresové dokumentace

Jednání s Vámi povedou již přímo pracovníci firmy, kteří Vám rádi zodpovědí veškeré technické i pracovní detaily dané pracovní pozice.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3276876  Datum zveřejnění: 3.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25-30 000 Kč