Obchodní manažer /ka, s růstem, 30-60 000 Kč, Praha

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30-60 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vlastně budete dělat?
- poskytovat rady a návrhy obchodních řešení - investice, FOREX, burza apod.
- aktivně udržovat a rozvíjet velmi dobré vztahy se zákazníky firmy
- aktivně řešit obchodní potřeby klientů - nových i stávajících
- jednoduše reportovat Vaše aktivity

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- velmi dobré zaškolení a podporu zkušenějších kolegů
- moderně a atraktivně vybavené kanceláře na dobře dostupné adrese
- možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení
- zajímavé a velmi motivační ohodnocení - s aktivní možností ovlivnit svůj příjem vlastní aktivitou
- možnost zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje, v rámci firmy
- nástup dohodou s Vámi

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí do jeho odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj?

Uvítáte možnost realizace Vašich zajímavých nápadů v praxi?

Chcete mít možnost po zapracování absolvovat zahraniční stáž na pobočkách firmy v zahraničí?

A chcete si svojí prací vydělat zajímavou odměnu?

Pokud ANO, pak jste zajímavý kandidát / kandidátka, se kterým si rádi popovídáme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co naopak uvítáme?
- minimálně vyučení / SŠ vzdělání - bez omezení oboru vzdělání
- samostatnost a aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
- schopnost běžné práce na PC
- ochotu a připravenost učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3313717  Datum zveřejnění: 19.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30-60 000 Kč