KAM - finance, FOREX, s růstem, od 45 000 Kč, Brno

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 45 000 Kč výše

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vlastně budete dělat?
- poskytovat rady a návrhy obchodních řešení - investice, FOREX, burza apod.
- aktivně udržovat a rozvíjet velmi dobré vztahy se zákazníky firmy
- aktivně řešit obchodní potřeby klientů - nových i stávajících
- jednoduše reportovat Vaše aktivity

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?
- velmi dobré zaškolení a podporu zkušenějších kolegů
- moderně a atraktivně vybavené kanceláře na dobře dostupné adrese
- možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení
- zajímavé a velmi motivační ohodnocení - s aktivní možností ovlivnit svůj příjem vlastní aktivitou
- možnost zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje, v rámci firmy
- nástup dohodou s Vámi

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost, která aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj?

Uvítáte možnost realizace Vašich zajímavých nápadů v praxi?

Chcete mít možnost po zapracování absolvovat zahraniční stáž na pobočkách firmy v zahraničí?

A chcete si svojí prací vydělat zajímavou odměnu?

Pokud ANO, pak jste zajímavý kandidát / kandidátka, se kterým si rádi popovídáme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co naopak uvítáme?
- minimálně vyučení / SŠ vzdělání - bez omezení oboru vzdělání
- samostatnost a aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
- schopnost běžné práce na PC
- ochotu a připravenost učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3386262  Datum zveřejnění: 11.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 45 000 Kč výše