Pracovník/ce distribuce tisku, 2 h ráno, 200 Kč/hod + auto.

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 10 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovité kolegy pro distribuci novin v rámci Prahy, ve čtvrti, kde žijete. Jde o dlouhodobou brigádu, cca 2 hodiny ráno (5:30-7:30 - lze ale začít ráno i dříve). Není tedy problém práci skloubit s Vaším stávajícím zaměstnáním, nebo studiem VŠ, jako dlouhodobý, zajímavý, přivýdělek.

Výkon práce je PONDĚLÍ - SOBOTA, s hodinovým výdělkem cca 200 Kč/hod.

Lze pracovat i pouze některé dny v týdnu. Po dohodě lze získat služební automobil pro výkon práce (kandidáti s vlastním automobilem dostanou navíc refundaci za ujeté km).

Jedná se o distribuci ranního tisku, v okruhu 10 km (průměrně), v počtu cca 50 kusů (průměr).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- možnost získat poměrně jednoduchou, nenáročnou a dlouhodobou brigádu v regionu Prahy
- brigádu na DPP, DPČ, OSVČ - vše dle dohody s kandidátem
- přátelský tým nadřízených
- vhodné pro kohokoliv, kdo má ráno cca 2 hodiny času (s koncem cca v 7:30, nebo dříve)
- zajímavý hodinový příjem cca - 200 Kč / hod, možnost služebního auta
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Informace o náboru

Váš životopis, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost HaTkom, se sídlem v Praze.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- spolehlivost, odpovědnost
- schopnost samostatné práce
- základy práce na PC (MS Office, internet)
- ŘP sk. B - vlastní automobil výhodou (pokud nemáte, klient Vám ho poskytne)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3847537  Datum zveřejnění: 14.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 10 000 Kč/měsíc