Zdravotní sestra, Praha 1, 29 000 Kč + benefity

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
29 000 Kč/měsíc5 týdnů dovolené, stravenky, odborné kurzy, pracovní oděv, obuv

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- doprovod pacienta z recepce na ošetření
- práce s pacientskou dokumentací, záznam provedených zdravotnických výkonů
- seznámení pacientů s průběhem léčebného procesu
- dohled nad zdravotním stavem pacienta během procedur
- pomoc pacientům během procedur
- správa karet pacientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na Praze 1, v docházkové vzdálenosti od metra trasy C
- dobré platové podmínky - 29 000 Kč (po 2 měsíční ZD)
- velmi příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
- 5 týdnů dovolené, stravenky, odborné kurzy (firma poskytuje volno + hradí účastnické poplatky), pracovní oděv, obuv
- dvousměnný provoz PO - PÁ 6-14 nebo 13-21 hod (střídání po týdnu)
- nástup možný ihned, dle dohody

Informace o náboru

Váš životopis v češtině (slovenštině), prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Naším klientem je nestátní zdravotnické zařízení sídlící v centru Prahy. V tuto chvíli hledáme vhodné kandidátky na pozici zdravotní sestra.

U této pracovní pozice NEJSOU noční a práce o víkendech! NEJDE o práci u lůžka, v ordinaci praktického lékaře, nebo v nemocničním provozu!

Jde o práci v oblasti ambulantního specialisty.

Tato pracovní pozice je svojí povahou vhodná také i pro zkušené zdravotní sestry v předdůchodovém a důchodovém věku.

Rádi nabídneme velmi dobrý pracovní tým, velice slušné a korektní zacházení a jistotu dlouhodobé práce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- maturitní vzdělání na zdravotní škole - podmínkou
- vyzrálou, empatickou osobnost
- příjemné vystupování
- znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3932090  Datum zveřejnění: 2.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 29 000 Kč/měsíc