Technolog pro zpracování plechu, finančně velmi zajímavé

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Zvole u Prahy, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- technická příprava výroby, tvorba technologických postupů a cenových podkladů
- tvorba výrobní dokumentace v součinnosti s informačním systémem společnosti (SAP)
- technologicko-výrobní dohled nad realizovanými zakázkami
- orientace na zpracování tenkých plechů a tvorbu lehkých konstrukcí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- trvalý pracovní poměr ve společnosti ve Zvoli u Prahy, nebo ve Studeném u Jílového u Prahy
- velmi dobrý a přátelský pracovní tým
- nadstandardní ohodnocení dle zkušeností a praxe
- pracovní doba od 7:00 do 16:00
- možnost profesního a osobního růstu
- nástup možný ihned, dle dohody !!

Informace o náboru

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Profil firmy:
- kovovýroba (zpracování tenkých plechů CNC - laser, výsek, ohyb, svařování)
- truhlářský provoz (výroba nábytku, dřevěných konstrukcí)
- prášková lakovna
V rámci rozvoje společnosti a zvyšování výroby hledáme nové, kvalitní a spolehlivé zaměstnance.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme:
- SŠ, VŠ vzdělání
- nutná znalost a praxe v oboru!
- samostatnost a aktivitu
- znalost AJ, nebo NJ výhodou!
- znalost práce na PC – Windows, Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4002900  Datum zveřejnění: 23.11.2020